Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші досліджують проблеми управління економічним потенціалом регіонів

У виші досліджують проблеми управління економічним потенціалом регіонів

У виші досліджують проблеми управління економічним потенціалом регіонів
02.11.2017 14:48 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту конференція

Другого листопада у Запорізькому національному університеті на базі факультету менеджменту розпочала свою роботу  Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Її організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Запорізький національний університет, Ужгородський національний університет та Запорізька торгово-промислова палата.

Участь у конференції взяли більше сотні  науковців із 14 ВНЗ України та з 8 обласних центрів (Дніпра, Запоріжжя, Києва, Харкова, Маріуполя, Мелітополя, Ужгорода, Черкас). Свої доповіді на засіданнях секцій представили як викладачі, молоді науковці, студенти, так і представники галузі управління та громадських організацій.
Відкрили конференцію і привітали її учасників  у рамках пленарного засідання декан факультету менеджменту ЗНУ, доктор філософських наук, професор   Ірина Шавкун та завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності  доктор наук з держуправління, доцент Дамір Бікулов. Всім учасникам представники керівництва факультету побажали плідної та ефективної роботи, а також подальшого фахового становлення. Вони відзначили, що ця щорічна конференція є актуальною та корисною як для викладачів, так і для молодих науковців і студентів різних факультетів в їх наукових доробках та апробації досліджень, спрямованих на вирішення проблем управління економічним потенціалом  регіонів.  При цьому важливими в здобутті знань молодими науковцями  є досвід та поради менеджерів-практиків.  Таким досвідом поділився з молоддю голова громадської організації «HELPER Запорожье» Данило Щербаков, який розповів про ефективність діяльності громадської організації як метод впливу на владу на прикладі історії діяльності саме громадської організації «HELPER Запорожье». Зокрема, він пояснив напрямки діяльності організації та реалізовані ініціативи, серед яких: проведення конкурсів, акцій, заходів («Екодень», «Соціальне таксі», «Велопротест» та інші), добрі справи, допомога громадянам, консультації, допомога дітям, інспектування, звернення до влади, підтримка порядку, ремонтні роботи, створення мобільного додатку для організації звернень громадян та інше. Під час свого виступу Данило Щербаков закликав молодь бути соціально активними та небайдужими до громадського життя.

Також учасники конференції мали змогу ознайомитись  із доповідями  доктора економічних наук, професора  кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Лідії Горошкової  «Особливості управління нерухомістю  територіальних громад» та голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету менеджменту Марини Тринц «Стратегія брендингу як інструмент підвищення конкурентоспроможності  підприємств».

Після завершення пленарної частини, учасники розійшлися по аудиторіях, де взяли участь у п’яти засіданнях секцій, які були присвячені таким темам: потенціал регіону і управління його розвитком,   вплив зовнішньоекономічних зв’язків на розвиток регіону, логістичний потенціал регіонів, роль адміністрування бізнесу у формуванні ресурсного та економічного потенціалів регіону, ділові комунікації як інструмент управління економічним потенціалом регіону.

Крім того, для учасників конференції була організована робота  виставки  науково-методичної  літератури  з  економіки та менеджменту.

 

Олена Переверзєва

Схожі новини