Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запоріжжі пройшли змагання «Щит-2008»

У Запоріжжі пройшли змагання «Щит-2008»

05.03.2008 12:15

Нещодавно на базі ЗНТУ пройшли міжвузівські спортивні змагання «Щит 2008». Загалом у змаганнях взяли участь шість команд - представників вищих навчальних закладів нашого міста: Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії та Запорізького державного медичного університету.

«Щит 2008» було організовано та проведено за підтримки Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької міської ради.

Запорізький національний університет представляла команда у складі Андрія Семенова, Володимира Кудіна, Дениса Бульби, Віктора Великого та Віталія Семенюка.

Проходили змагання у три етапи. Перший – силові вправи: підтягування, згинання рук у положенні лежачи, згинання та розгинання тулубу на час. Другий – стрільба з пневматичної зброї. Та третій етап – рукопашний бій. На всіх етапах змагання команда нашого університету показала себе якнайкраще. Хлопці проявили себе не як вправні спортсмени та сильні чоловіки.

Тому зовсім не дивно, що у виконанні силових вправ команда ЗНУ зайняла 1 місце, а у загальному командному заліку – друге. Отже, привітаємо наших спортсменів та подякуємо студентській раді ЗНУ за чудово сформовану команду-переможців.

Юлія ЧЕРНЕТА