Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка запрошує відвідати театральні хіти «Кайдашева сім'я» і «За двома зайцями»

07.11.2017 12:59 Все Головні новини Первинна профспілкова організація вистава

Первинна профспілкова організація університету пропонує квитки на улюблені театральні вистави, які незабаром відбудуться на сцені Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара. Суттєві знижки передбачені для членів ППО ЗНУ.

Театральні вистави академічного театру користуються неабиякою популярністю серед представників університету. Вже 15 листопада профспілка запрошує усіх охочих переглянути трагікомедію на дві дії «Кайдашева сім'я». Вистава може бути не лише цікавою для студентів, які вивчають цей твір як програмний, але й не залишить байдужими різного за віком глядача: вона про родинні пристрасті, розіграні за популярним твором Івана Нечуя-Левицького. Адже, якщо немає злагоди в родині – немає миру у країні, немає миру – немає щастя... Неповторне народне театральне дійство, близьке серцю кожного українця, створено завдяки тандему молодого режисера-постановника, артистки театру Тетяни Лещової та колективу провідних майстрів сцени: народних артистів України Юрія Бакума, Любові Матвіїшиної, заслужених артистів України Світлани Бобир, Алли Карпенко і творчої молоді театру, серед якої чимало випускників ЗНУ. Вистава розпочинається о 17.00, вартість квитків – 15,00 грн.
На початку грудня – 05.12 – відбудеться вистава «За двома зайцями» (І. Нечуй-Левицький, М. Старицький). Це також постановка Тетяни Лещової. Безсмертна комічна історія на дві дії викриває легковажність людей, що залюбки поринають у вир сумнівних задоволень, тікають від усього справжнього заради яскравої мішури. Початок – о 17.00, вартість квитків – 30 грн.
За квитками звертайтеся до профоргів факультетів. Заявки приймаються також за телефоном: 067-810-82-48.

Первинна профспілкова організація