Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ЗНУ Катерина Василина побувала на стажуванні в чеському Університеті ім. Масарика

Викладач ЗНУ Катерина Василина побувала на стажуванні в чеському Університеті ім. Масарика

Викладач ЗНУ Катерина Василина побувала на стажуванні в чеському Університеті ім. Масарика
07.11.2017 13:37 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна діяльність грантова діяльність академічна мобільність

У межах грантової програми академічної мобільності «Erasmus+» заступник декана з навчальної роботи факультету іноземної філології, доцент кафедри англійської філології Катерина Василина наприкінці жовтня проходила стажування в Університеті ім. Масарика (м. Брно, Чеська республіка).

Цей університет є другим за кількістю студентів у Чехії, вважається інституцією, що найбільш швидко розвивається, та входить до числа кращих університетів світу. За час перебування на кафедрі англійських та американських студій цього вишу представниця ЗНУ не лише познайомилася із керівництвом, викладачами і студентами чеського вишу, але й вивчила особливості організації процесу навчання на факультеті у межах кредитно-трансферної системи.

Крім того, доцент Катерина Василина під час перебування в чеському виші провела низку практичних та семінарських занять, а також – консультації для студентів 2-3 курсів із питань Єлизаветинської прози та практики англійської мови.

Катерина Миколаївна, розповідаючи про своє стажування у рамках програми академічної мобільності «Erasmus+»:, зазначила «Мене вразила гостинність та приязність чеських колег, їхня готовність до співпраці. Завідувач кафедри англійських та американських студій, професор Яна Шамоніколасова докладно розповіла про специфіку кадрової політики на кафедрі та факультеті, доцент Надія Кудрасова запросила мене на свої заняття, а викладач Філіп Крайнік, який був відповідальним за моє перебування в університеті, дуже допоміг у підготовці до занять та у організації всіх формальностей.

Я не лише дізналася чимало нового про специфіку навчання у Чехії, але й здобула цікавий досвід роботи з іноземними студентами. Набуті знання я буду впроваджувати у навчальний процес на факультеті іноземної філології. Крім того, я сподіваюсь, що у майбутньому будуть встановлені міцні інституційні зв’язки між факультетом іноземної філології ЗНУ та Університетом ім. Масарика».

 

Факультет іноземної філології

 

Схожі новини