Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта-ЗНУ» виграла матч із «Сєвєродончанкою»

Команда «Орбіта-ЗНУ» виграла матч із «Сєвєродончанкою»

07.11.2017 13:39 Все Головні новини СОК Орбіта-ЗНУ волейбол

Днями спортсменки Запорізького національного університету з волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ» зіграли з «Сєвєродончанкою», отримавши беззаперечну перемогу. Програвши дві перші партії у першому матчі, запорізькі волейболістки у третій партії були близькі до поразки, адже рахунок  10:19 на користь господарів паркету майже не залишав шансів для команди «Орбіта-ЗНУ». Проте другу частину третьої партії запоріжанки виграли з рахунком — 15:2, взявши ініціативу у свої руки.

Таким чином, запоріжанки впевнено виграли у першій грі із рахунком – 2:3 (25:20, 25:17, 21:25, 11:25, 9:15). У другій грі запоріжанки не дали можливості команді «Сєвєродончанка» на перемогу. Команди «Сєвєродончанка» — «Орбіта-ЗНУ» зіграли з рахунком: 0:3     (16:25, 14:25, 15:25).

За словами директора спортивно-оздоровчого комплексу Михайла Протаса, наразі дівчата активно тренуються під керівництвом доцента кафедри фізичної культури і спорту Ірини Комісарової у залах вишу, щоб достойно зіграти і у наступних етапах змагань.

Незабаром «Орбіта-ЗНУ» проведе перші домашні поєдинки у цьому сезоні. 10-го та 11-го листопада на волейболісток чекають ігри в Запоріжжі: команда «Орбіта-ЗНУ» у спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ прийматиме рівненську «Регіну».