Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу зустрілися із соціальним педагогом

Студенти Економіко-правничого коледжу зустрілися із соціальним педагогом

Студенти Економіко-правничого коледжу  зустрілися із соціальним педагогом
07.11.2017 13:44 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж позааудиторна робота виховна

В Економіко-правничому коледжі шостого листопада відбулась зустріч студентів 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» із соціальним педагогом підліткового наркологічного кабінету КУ «ЗОКНД» Мариною Гриндюк. Учасники заходу прослухали лекцію на тему: «Вся правда про наркотики» та переглянули відео «Насвай – небезпечне зілля».

У своєму виступі гостя коледжу наголосила, що на сьогодні ця тема є проблемною. Більшість осіб підліткового віку навіть не замислюються над важливістю даної проблеми. І для того, щоб уберегтися від можливого ризику зіткнення з негативними наслідками наркоманії і ВІЛ/СНІДу, в коледжі проводиться ця профілактична робота.

Марина Володимирівна донесла до студентів важливу інформацію, яку супроводжувала вражаючими відеоприкладами. Присутні прослухали лекцію лікаря про шкідливість вживання алкоголю, наркотиків та цигарок, про механізм дії речовин на молодий організм, та виникнення залежності від цих речовин.

«Хотілося б донести до присутніх, що будь-який наркотик, незалежно від того, яким його позиціонує суспільство, залишається наркотиком, - зауважила лектор. – Треба навчитися впевнено відповідати «Ні» на спробу втягнення в наркотичну, алкогольну або іншу залежність. Мільйони людей вмирають передчасно через нерозумний спосіб життя. Здоров’я багатьох підривають пияцтво, статева розбещеність, наркоманія, куріння. Чи усвідомлюєте ви, що можете зіткнутися з такою небезпекою? Що зробили ви, щоб захиститися від наркоманії?».

Студенти вступили в діалог із соціальним педагогом, мали змогу показати свої знання щодо проблем наркоманії. Вони активно ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

В Економіко-правничому коледжі дбають про здоров’я студентів, і такі зустрічі зі спеціалістами проводяться постійно: відвідування першокурсниками Центру медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді», лекції лікарів Університету медичних і гігієнічних знань міськради, профілактичні бесіди від спеціалістів КУ «Запорізький обласний клінічний наркологічний диспансер».

На думку викладачів ЕПК, дуже важливо вчасно розповідати неповнолітніх про складність одужання від шкідливої залежності та важке повернення до здорового способу життя.

 

Ірма Федючок

 


Схожі новини