Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулася організаційна конференція з виробничої практики

На юридичному факультеті відбулася організаційна конференція з виробничої практики

На юридичному факультеті відбулася організаційна конференція з виробничої практики
08.11.2017 13:09 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика настановча конференція

Сьомого листопада на юридичному факультеті ЗНУ відбулася конференція з питань проходження виробничої практики студентами 4 курсу. Організатором заходу традиційно стала декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць.

На заході також були присутні завідувач навчально-виробничої практики відділу з навчальної роботи ЗНУ Наталія Салацька, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Ірина Єна, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін та доцент Юлія Пирожкова.

Наталія Салацька розповіла про важливість практичного складника в організації навчання майбутнього правника, тому що студенти вчаться самостійно приймати рішення в реальних виробничих умовах. Вони навчаються складати процесуальні документи, застосовувати набуті знання та навички, демонструвати високий рівень кваліфікації, який вони здобули під час теоретичних занять в університеті. Крім того, Наталія Миколаївна проінформувала студентів щодо особливостей оформлення офіційних листів керівникам правоохоронних органів і направлень на практику.

Тетяна Коломоєць розповіла про основні моменти професійної діяльності юриста, про бази практик, про деякі важливі моменти виховної та профорієнтаційної діяльності під час проходження студентами практики та звернула увагу на особливості форми звітності студента-практиканта.

Чимало питань у студентів виникло щодо організаційних моментів проходження практики: їх цікавили терміни, оформлення документації, специфіка кожного тижня, оцінювання різних видів роботи. На всі запитання вони отримали вичерпні відповіді під час конференції.

Після закінчення конференції студенти зустрілись безпосередньо зі своїми керівниками.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини