Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школярі побували на екскурсії у ЗНУ

Школярі побували на екскурсії у ЗНУ

Школярі побували на екскурсії у ЗНУ
08.11.2017 13:51 Все Головні новини Профорієнтація екскурсія

Наприкінці минулого тижня у рамках проекту Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради «Корисні STREAM канікули» у ЗНУ завітала група школярів, які займаються на базі позашкільного навчального закладу – Центру науково-технічної творчості молоді «Політ». За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської знайомство із ЗНУ для них організували співробітники підрозділу, а саме: провідний фахівець Юлія Мезенець та фахівець Олена Алмханна.

П’ятнадцятеро старшокласників Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 разом із своїм шкільним вчителем Лідією Стрельниковою відвідали зоологічний музей ЗНУ. Тут гості оглянули цікаві експозиції та колекції, які зібрали представники біологічного факультету університету, – звірів, птахів, земноводних, комах. Директор музею Олександр Коротя розповів гостям про історію створення підрозділу, а також про представлені на виставках експонати.

Після цього у супроводі фахівців відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування відвідувачі обійшли території студентського містечка ЗНУ. Вони оглянули паркові зони, університетські корпуси, коротко познайомилися із структурними підрозділами та факультетами, які функціонують у виші. Також майбутніх абітурієнтів, запросили долучатися до різноманітних творчих заходів, які відбуваються на базі університету. Одним із найпопулярніших серед обдарованої молоді є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України, регіональний етап якого традиційно проходить у ЗНУ.

Учасники зустрічі насамкінець висловили представникам вишу свою вдячність і виявили зацікавленість у подальшій співпраці.

 

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

 

 

 

 

 

Схожі новини