Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету зустрілися з тренерами фахового Центру

Представники юридичного факультету зустрілися з тренерами фахового Центру

Представники юридичного факультету зустрілися з тренерами фахового Центру
08.11.2017 13:58 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практичні компетентності зустріч

Уже доброю традицією для юридичного факультету Запорізького національного університету стало активне залучення до освітнього процесу досвідчених юристів-практиків для набуття студентами практичних компетентностей. Це набуває особливої актуальності у контексті зміни пріоритетів у підготовці майбутніх юристів, зміщення акценту на практичний складник процесу навчання, підготовки майбутніх фахівців, які будуть максимально адаптованими до умов діяльності у професійному правничому середовищі.

Так, 8 листопада року для студентів 2 курсу та слухачів магістратури спеціальностей 081 «Правознавство» та 262 «Правоохоронна діяльність» провели інтерактивну лекцію на тему «Застосування сили фахівцями Національної поліції». Лекторами стали співробітники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ і водночас тренери Центру з підготовки поліцейських у Запорізькій областіпрофесор Олександр Комісаров та доцент Віталій Покайчук.

Під час заходу лектори висвітили основні положення чинного законодавства, яке регламентує засади застосування сили, спеціальних засобів та вогнепальної зброї співробітниками Національної поліції. Вони акцентували увагу студентів на практиці застосування відповідних нормативно-правових положень, алгоритмах дій співробітників Національної поліції. Крім того, вони зупинилися на найбільш типових моделях взаємовідносин співробітників Національної поліції із громадянами під час охорони публічного порядку та публічної безпеки.

Інтерес у студентів викликали питання особливостей застосування окремих різновидів спеціальних засобів, моделювання своєї поведінки співробітниками Національної поліції у різних надзвичайних ситуаціях, у взаємовідносинах із окремими групами осіб тощо. Досвідчені лектори поділилися власним практичним досвідом у цій галузі відносин, звернули увагу на специфіку методики підготовки майбутніх поліцейських в сучасних умовах реформування системи правоохоронних та правозахисних органів в Україні. Вони надали поради майбутнім юристам, а також відповіли на численні запитання студентів.

Спілкування пройшло у форматі діалогу, студенти отримали чимало корисної інформації, що дозволило закріпити ті теоретичні знання, які вони вже отримали під час вивчення навальних дисциплін. Майбутні правники набули дуже корисних для них практичних компетентностей. Крім того, вони змогли ознайомитися з новітніми ілюстраційно-презентаційними матеріалами, які активно використовуються в провідних закладах вищої освіти під час підготовки майбутніх юристів саме із питань застосування сили співробітниками Національної поліції.

 

Юридичний факультет

 


Схожі новини