Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ – серед учасників Програми Європейського Союзу «Еразмус+»

Науковці ЗНУ – серед учасників Програми Європейського Союзу «Еразмус+»

Науковці ЗНУ – серед учасників Програми Європейського Союзу «Еразмус+»
09.11.2017 08:50 Все Головні новини Науково-дослідна частина грантова діяльність наукова діяльність міжнародні зв’язки

Із шостого по десяте листопада в Києві триває Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу «Еразмус+». Його організували представники Національного «Еразмус+» офісу в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України. Також захід проходить у тісній співпраці з Національними агентствами «Еразмус+» (Німеччина, Великобританія), Національним офісом «Еразмус+» у Казахстані та ін.

Участь у першому дні роботі заходу, який мав назву «День Жана Моне» від Запорізького національного університету брала начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло. Варто відзначити, що Вікторія Іванівна є відповідальним виконавцем трирічного проекту за напрямом Жана Моне, що почав реалізовуватися в нашому університеті в рамках програми «Еразмус+» із вересня 2017 р. на грант Європейського Союзу. Проект має на меті розробку і викладання спеціального курсу для магістрів та аспірантів ЗНУ «Основи європейської проектної культури», підготовку низки наукових і науково-методичних публікацій, організацію вебінарів, круглих столів тощо. Вікторія Меняйло зустрілася з представниками Національного офісу «Еразмус+» в Україні: директором Світланою Шитіковою та координатором проектів за напрямком Жана Моне Петром Крайніком.

Під час роботи семінару його слухачі отримали практичні рекомендації щодо особливостей реалізації проектів, розробки кошторисів, підготовки документації та звітних матеріалів, можливостей міжпроектної співпраці тощо. Всі учасники заходу отримали відповідні сертифікати.

Найближчим часом у Запорізькому національному університеті відбудеться аналогічний семінар для викладачів ЗНУ, які планують брати участь у Програмі «Еразмус+», конкурси якої вже оголошені на наступний рік. На ньому Вікторія Іванівна розповість про особливості подання і реалізації проектів Жана Моне.

 

Науково-дослідна частина ЗНУ

 


Схожі новини