Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває новий сезон творчого конкурсу «Кубок першокурсника»

У ЗНУ триває новий сезон творчого конкурсу «Кубок першокурсника»

У ЗНУ триває новий сезон творчого конкурсу «Кубок першокурсника»
09.11.2017 08:54 Все Головні новини Центр культури кубок першокурсника філологічний факультет юридичний факультет Економіко-правничий коледж

Упродовж чотирьох конкурсних днів молоді таланти Запорізького національного університету – танцівники, співаки, гумористи і артисти будуть презентувати студентській аудиторії та членам журі свої творчі конкурсні виступи. Так, 7 листопада в другий день конкурсу «Кубок першокурсника» свій політ фантазії продемонстрували студенти філологічного і юридичного факультетів, а також Економіко-правничого коледжу, які гідно продовжили творчий марафон талановитих першокурсників нашого університету.

Їх виступи високо оцінили студентська публіка вишу та незмінний склад членів журі, які протягом усього конкурсу відбирали найкращі номери для гала-концерту. Серед них керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг, керівник хореографічної студії «DALS» Ірина Василенко, фахівець центру культури Антон Осадчук, співак, композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, член журі міжнародних фестивалів Юрій Аврамець, редактор Запорізької Ліги КВК та Кубку ректора ЗНУ, другої студентської Ліги сміху, Ліги сміху ЗНУ, Відкритої запорізької Ліги сміху, учасник стенд-ап проекту «Каліфорнія» Микита Налівкін, художній керівник та головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліанна Ласкарі, голова журі – директор Центру культури Юлія Янько. Ведучим заходу виступив студент факультету журналістики Віктор Посунько.

Варто відзначити, що конкурс проходить у декілька етапів: відео-візитівка, концертна програма,  конкурс імпровізації, конкурс вболівальників, а також члени журі оцінюють декоративне оформлення, вокальний та хореографічний складники, гумор артистів, сценарний підхід, музичне оформлення тощо. Крім того, під час конкурсу будуть визначатись кращий актор та актриса, вокаліст, ведучий та інші номінації.

Першими представили свою творчу програму студенти філологічного факультету. Під час свого виступу вони презентували сучасний варіант студентського життя на факультеті, де навчаються майже одні дівчата, оформивши його неперевершеними ліричними вокальними номерами та міксом найпопулярніших танцювальних пісень. Цікавими і веселими були мініатюри про переваги сільського життя, клубні вечірки, батл МС і реп-виконавиць. Підняли настрій аудиторії групові танцювальні і вокальні номери від колективу факультету, які порадували нетрадиційним підходом до мистецтва танцю. А виконання пісні Скрябіна «Люди як кораблі» викликало шквал оплесків. Підтримати своїх конкурсантів прийшли не тільки студенти, але і викладачі факультету. Завершили свій виступ студенти філологічного факультету нетрадиційним виконанням із сурдоперекладом пісні В.Цоя «Змін потребують наші серця».

Активну підтримку публіки отримала і конкурсна програма юридичного факультету ЗНУ, присвячена любовним пригодам сучасного юриста Ромео у Вероні (Італія). У ролі шляхетних панів та дам їх серця виступили молоді представники команди КВК юридичного факультету та найталановитіші студентки факультету, які підготували жартівливі театралізовані мініатюри у віршах, зокрема, про конфлікти батьків і дітей, про студентське життя, а також хореографічні виступи та яскраві вокальні композиції в різноманітних музичних стилях. Незабутніми, потужними та емоційними були танцювальні номери, творча відеопрезентація про юридичний факультет та образи Ромео і Джульєтти у виконанні студентів цього факультету.

Яскраву і насичену святкову програму підготував і Економіко-правничий коледж, який мав шалену підтримку серед студентів. Так, у своїй творчій програмі першокурсники продемонстрували вокальні, театральні і потужні хореографічні таланти, театралізовані мініатюри, пісні та інші цікаві номери. Підняв настрій аудиторії східний танцювальний виступ під сучасні хіти, гумористичний батл ведучих, а також виконання класичної музики. У своїх творчих постановках студенти вдало поєднали ліричні та запальні пісні, групові танці та гумористичні мініатюри. Яскравою та неординарною була фінальна пісня, яка ще раз підтвердила єдність і дружність студентського колективу коледжу.

Виступи студентів цього конкурсного дня здобули схвальну оцінку суддів конкурсу. Так, члени журі відзначили, що першокурсники продемонстрували яскраву акторську гру, великі потенційні можливості у жанрі «стенд-ап», вокальні і танцювальні таланти, подарувавши всім незабутні емоції.

На завершення для студентів та учасників були проведені конкурси імпровізацій та вболівальників, а також пісенний конкурс із залом та музичний конкурс в наушниках, у яких взяли участь представники факультетів, які цього дня представляли свої задуми залу й членам журі.

Нагадаємо, що уже 15 листопада у Запорізькому національному університеті пройде гала-концерт проекту та підбиття його підсумків.

 

Олена Переверзєва


 

Схожі новини