Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ познайомили із мистецтвом татуювання

Студентів ЗНУ познайомили із мистецтвом татуювання

16.11.2017 15:33 Все Головні новини Університет студентська рада дозвілля культурно-масова робота Лекторій ЗНУ

Шістнадцятого листопада для студентів Запорізького національного університету в рамках проекту студентської ради ЗНУ «Лекторій ЗНУ» була організована 22 лекція,  присвячена мистецтву татуювання під назвою «SORRY MOM».

Цю лекцію для студентів провели тату-майстри з річним досвідом роботи та художньою освітою Тетяна Гундар та Аліса Демчик, філософія роботи яких полягає в націленості на результат та безпеці сеансу.

Спікери заходу розповіли про історію створення татуювання з найдавніших часів і до  сьогодення, методи, способи і техніки такого татуювання як у древніх народів, так і зараз. Також вони пояснили, як свідомо обрати майстра та на що при цьому необхідно звертати увагу. Так, серед критеріїв вибору майстра можна виокремити такі: якість фото робіт майстра, якість малюнка і контура, цінова політика, місце роботи і умови стерилізації (сухо жар, хімічні розчини, автоклав) та інше.

Дівчата під час лекції спробували  показати і пояснити всі секрети і особливості своєї роботи, розвінчати міфи, пов'язані з необхідністю корекції тату й больових відчуттів. Також Тетяна й Аліса розповіли про вартість роботи, що означають і символізують певні зображення тату, як за ними доглядати та які незвичні тату їм доводилось робити під час власної практики.

Крім того, самі учасники лекції поділились власним досвідом і враженнями від створення тату.

Наприкінці зустрічі спікери були нагороджені почесними  грамотами та брендованою продукцією за участь у проекті «Лекторій ЗНУ».

Олена Переверзєва