Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ під час гала-концерту нагородили переможців «Кубка першокурсника-2017»

У ЗНУ під час гала-концерту нагородили переможців «Кубка першокурсника-2017»

У ЗНУ під час гала-концерту нагородили переможців  «Кубка першокурсника-2017»
16.11.2017 17:42 Все Головні новини Кубок першокурсника – 2017 нагородження гала-концерт

До Міжнародного дня студента, зазвичай, у ЗНУ проводять низку заходів, так чи інакше пов’язаних із вшануванням студентських досягнень і талантів. Тож і цього року дотрималися традиції: під час святкового гала-концерту за результатами творчого конкурсу «Кубок першокурсника-2017» були урочисто нагороджені його учасники та переможці.

Аби привітати їх, на захід завітали представники адміністрації, зокрема почесні гості свята: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура й помічник ректора Наталія Воронова. Також на гала-концерті були присутні співробітники факультетів-учасників творчих змагань, студентські групи підтримки та члени конкурсного журі.
Не обійшлося, відповідно до сценарію вечора, і без несподіванок. На початку урочистостей переможців та гостей привітали юні музиканти-скрипалі з ансамблю «Концертіно» увертюрою з кінофільму «Пірати карибського моря». А потім на сцені з’явилися ще одні претенденти на головну нагороду творчих змагань – троє кумедних піратів. Ними стали ведучі конкурсних днів Антон Назаренко, Данило Сапожніков та Костянтин Вельможко. Саме вони й переповіли для публіки історію про «золото перших», на пошуки якого відправилися, керуючись позначками на карті.
Так, поки морські розбійники ганялися за скарбом та розважали глядацьку аудиторію, на сцені зали розгорталося головне дійство. Представники керівництва вишу та журі конкурсу вітали учасників і переможців. А самі студенти – представники команд факультетів і творчих студій центра культури ЗНУ – та гості вищу підготували чудову концертну програму, до якої увійшли кращі номери з конкурсних сценаріїв.
Глядачі змогли насолодитися виступами циркового тандему Анни Контрубець (економічний факультет) та її дресированої подруги – собаки на ім’я Злата, які вже стали улюбленцями університетської публіки. А ще – танцювальною композицією «Спогад» у виконанні учасників команди фізичного факультету, грою кларнетиста Михайла Кавріна, що супроводжувалася несподіваним відеороликом від команди ЕПК.
Цього вечора публіка змогла почути також дует акордеоністів «Акколада», чарівній спів Анастасії Стайкович (філологічний факультет), дуету Альони Грагян та Андрія Чернова (факультет журналістики), побачити уподобану хореографічну композицію у виконанні групи дівчат юридичного факультету, виступ хореографічної студії «D.A.L.S.», барабанне шоу Данила Тімошина (факультет журналістики) та інше.
Свято стало чудовою нагодою відзначити студентів-активістів, які знаходять час не лише на навчання, а й беруть участь у численних творчих заходах, що відбулися у вересні-листопаді, – загальноуніверситетських, районних, міських та обласних фестивалях й конкурсах. Саме їм були адресовані кращі слова та подяки, які пролунали зі сцени на адресу обдарованої молоді університету від членів журі конкурсу та керівників творчих студій Центру культури Ірини Василенко (хореографічна студія «D.A.L.S.») і Наталії Пиріг (вокальна студія «Кантилена»). Вони також вручили молодим талантам і грамоти.
Директор центра культури ЗНУ та голова журі конкурсу Юлія Янько, художній керівник та головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліанна Ласкарі, співак, композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, член журі міжнародних фестивалів Юрій Аврамець, редактор другої студентської Ліги Сміху, відкритої Запорізької Ліги Сміху, учасник стендап-проекту «Каліфорнія», автор телепрограм та скетч-шоу Микита Налівкін, фахівець центру культури, бренд-менеджер компанії «Увекс» в Україні Антон Осадчук привітали учасників і переможців конкурсу та вручили їм грамоти, дипломи, кубки, пам’ятні подарунки й солодощі. Усі вони відзначили, що цього року студентські колективи факультетів ЗНУ поповнилися талановитою молоддю, яка незабаром гучно заявить про себе й примножуватиме славу Запорізького національного.
Цього дня нагородами у різних номінаціях були відзначені найталановитіші студенти та команди факультетів:
- «Найкраща акторка» - Катерина Топорко (філологічний факультет),
- «Найкращий актор» - Артур Лазарян (економічний факультет),
- «Найкращий ведучий» - Богдан Зіро (юридичний факультет),
- «Найкраща вокалістка» - Анастасія Стайкович (філологічний факультет),
- «Найкращий вокаліст» - Андрій Чернов (факультет журналістики),
- «Найкраща постановка» - сценаристи Катерина Діхтяр та Юлія Данчич (фізичний факультет),
- «Найкращий артист-інструменталіст» - Михайло Каврін (ЕПК),
- «Арт-перфоманс» - Єгор Гуков (ФСУ),
- «Оригінальний жанр» - Богдан Душин (економічний факультет),
- «Цирковий номер» - Анна Контрубець (економічний факультет),
- «Найкращий гуморист» - команда КВН «Лілові черевики» (економічний факультет),
- «Найкраща імпровізація» - економічний факультет,
- «Найкращі декорації» - факультет соціології та управління,
- «Найкращі афіша та запрошення» - факультет іноземної філології,
- «Найкраща відеовізитка» - факультет фізичного виховання,
- «Найкращі вболівальники» - група підтримки ФІФ,
- «Найкраща хореографічна постановка» - юридичний факультет.
Відзначені конкурсним журі були й ведучі усіх чотирьох вечорів «Кубка першокурсника» – Вікторія Лагутіна, Антон Назаренко, Данило Сапожніков та Костянтин Вельможко. Кубки і дипломи за відповідні місця отримали команди-учасниці конкурсу таланів у кожному конкурсному дні окремо. Так, в перший день змагань місця між учасниками розподілилися наступним чином:
- 1 місце – ФСУ;
- 2 місце – фізичний факультет,
- 3 місце – історичний факультет,
- 4 місце – СПП.
За другий конкурсний день отримали нагороди:
- 1 місце – юридичний факультет;
- 2 місце – ЕПК,
- 3 місце – філологічний факультет.
У третій конкурсний день були нагороджені:
- 1 місце – біологічний факультет;
- 2 місце – математичний факультет,
- 3 місце – факультет менеджменту,
- 4 місце – факультет фізичного виховання.
- Четвертий конкурсний день приніс перемогу таким учасникам:
- 1 місце – факультет журналістики,
- 2 місце – економічний факультет,
- 3 місце – ФІФ.
А головні нагороди змагань – дипломи переможців «Кубка першокурсника» 2017 року здобули:
- 1 місце – факультет журналістики,
- 2 місце – економічний факультет,
- 3 місце – юридичний факультет.
Гран-прі конкурсу – диплом та «Кубок першокурсника» – отримали команда факультету соціології та управління. Його вручив переможцям проректор Олександр Гура. Від імені ректорату та усього університетського колективу він привітав учасників яскравого та цікавого шоу-змагання. А також, згадуючи власні студентські роки, що пройшли у стінах ЗНУ, нагадав молоді, що вони у цей період мають усі можливості, аби реалізовувати власні задуми і виявити творчі здібності.
Переможців також винагородили бурхливими оплесками та щирим схваленням публіки.

Олена Хлистун

Схожі новини