Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося інтерактивне заняття

На юридичному факультеті відбулося інтерактивне заняття

20.11.2017 15:32 Все Головні новини Юридичний факультет освітній процес адміністративні послуги

Майбутні правники  зі сприянням адміністрації факультету задля кращого поглиблення у професію опрацьовують навчальний матеріал різними методами. Так, 17 листопада на юридичному факультеті відбувся інтерактив за участю студентів 2 та 3 курсів. Доцент, к.ю.н. Анна Шарая разом з НТСАДМВ юридичного факультету провели інтерактивне заняття на тему: «Адміністративні послуги у порівняльно-практичному вимірі».

На заході присутнім було запропоновано переглянути відеоролики з надання адміністративних послуг, після чого потрібно було дати правову оцінку побаченому. Студенти, використовуючи здобуті під час навчання навички та знання, змогли з побачених ситуаційних завдань виокремити певні проблеми та надати науково обґрунтовані коментарі щодо їх вирішення. Під час заняття учасникам  продемонстрували порівняльні плакати, на яких було схематично зображено надання певних адміністративних послуг до їх реформування і після.  На завершення інтерактиву,  студенти змоделювали надання окремих адміністративних послуг та зазначили, що проведення таких занять значно покращує вміння перетворювати теорію на практику.

Юридичний факультет