Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті привітали декана

На юридичному факультеті привітали декана

На юридичному факультеті привітали декана
20.11.2017 15:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Привітання Свято

Днями студрада юридичного факультету разом з викладачами та студентами привітала декана факультету Тетяну Коломоєць з днем народження. Студенти та викладачі зібралися у холі на другому поверсі 5 корпусу, де традиційно проходять музичні перерви та інші факультетські заходи.

На свято до юридичного факультету завітали й представники ректорату: перший проректор ЗНУ Олександр Бондар і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, які щиро поздоровили декана юридичного факультету і побажали наснаги, щастя та професійного розвитку.
Привітаннями лунали вірші від ведучих заходу: Людмили Холодій та Богдана Зіро. Слово також було надано професорсько-викладацькому складу. Заступник декана Наталя Верлос поздоровила Тетяну Олександрівну, побажавши міцного здоров’я, професійних та творчих успіхів. В якості музичних подарунків для декана юридичного факультету пролунали пісні у виконанні Марини Щербіної й Анастасії Мірошниченко. Студрада та викладачі також підготували декілька подарунківу вигляді відеозвернень, на яких Тетяна Олександрівна мала змогу отримати вітання від випускників факультету та всього викладацького складу. Зі словами привітання також виступив голова студентської ради факультету Арман Новоян. Він від імені всіх студентів побажав шановній іменинниці щастя, бадьорості, та невичерпного запасу фізичних і духовних сил для здійснення всіх задумів.
Свято завершилося врученням квітів від студентського і викладацького складу та гучними оплесками на честь декана факультету Тетяни Коломоєць.

Юридичний факультет

Схожі новини