Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у профорієнтаційній виставці в смт Веселе Запорізької області

21.11.2017 10:46 Все Головні новини Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Торговий коледж зустріч виставка

Днями представники відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування взяли участь у масштабному профорієнтаційному заході: виставці «Випускник-2018» (смт Веселе, Запорізька область). Співробітники Веселівської районної адміністрації та районного центру зайнятості подбали про місцевих абітурієнтів, надавши їм можливість почути відповіді на всі питання, пов’язані зі вступною кампанією від представників провідних вишів області. Організатором і координатором виставки стала фахівець районного центру зайнятості Наталія Бердник.

Усього у заході взяли участь понад 150 майбутніх студентів, а також члени їхніх родин. Їхній увазі свої освітні послуги презентували: Запорізький національний університет, а також Таврійський державний агротехнологічний університет, Запорізький авіаційний коледж, Мелітопольський медичний коледж, Мелітопольське училище культури, Запорізький металургійний коледж, Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університет «Україна», Мелітопольський інститут державного та муніципального управління КПУ, Мелітопольський державний промислово-економічний коледж.

Від імені всього великого колективу ЗНУ аудиторію привітали фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець і представниця Торгового коледжу Марина Желтова.

Вони надали присутнім у залі вичерпну інформацію щодо умов вступної кампанії-2018 та її особливостей. При цьому вони розповіли про алгоритм успішного проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та вступу на омріяну спеціальність.

Зокрема, вони наголосили, що на базі ЗНУ діють підготовчі курси. Упродовж навчального року досвідчені викладачі допоможуть майбутнім абітурієнтам опанувати знання, необхідні для успішного складання ЗНО, а також допомогти їм засвоїти процедуру проходження тестування. Цьому сприяє і те, що в університеті існує заочна форма підготовчих курсів.

Крім того, майбутнім вступникам запропонували скористатися можливістю і взяти учать у безкоштовних пробних тестуваннях, які щовесни організовують керівництво і співробітники ЗНУ для всіх охочих. Оскільки тренінги проходять із максимальним відтворенням процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, їхні учасники можуть не лише оцінити рівень своїх знань, але й уникнути стресу під час основної сесії.

Не менше зацікавив старшокласників перелік наукових, культурно-масових і спортивних заходів у ЗНУ, які мають профорієнтаційне спрямування й у яких можуть взяти участь абітурієнти не лише Запорізької, але й сусідніх областей.

Крім того, представники університету розповіли про особливості вступу і навчання на різних факультетах вишу та в його коледжах – Економіко-правничому та Торговому.

Також вони надали присутнім на заході інформаційні буклети і спеціальний профорієнтаційний випуск обласної академічної газети «Запорізький університет», які містять багато корисної інформації. Юлія Мезенець і Марина Желтова запросили майбутніх вступників скористатися нагодою завітати на низку профорієнтаційних заходів, які тривають на всіх факультетах ЗНУ. Зокрема, їм запропонували стати учасниками «One day at university» – ознайомлювальними екскурсіями для старшокласників, які надають можливість у невимушеній обстановці поспілкуватися з викладачами і студентами вподобаного факультету, дізнатися про матеріально-технічну базу та про перспективи працевлаштування їхніх випускників.