Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті студенти взяли участь у діловій грі

На юридичному факультеті студенти взяли участь у діловій грі

На юридичному факультеті студенти взяли участь у діловій грі
21.11.2017 14:44 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет ділова гра освітній процес

Двадцятого листопада на юридичному факультеті за участю студентів третього курсу було проведено заняття із дисципліни «Кримінальний процес» у формі ділової міні-гри з теми «Суб’єкти кримінального процесу, які мають і відстоюють свої інтереси у провадженні». Організатором та модератором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та правосуддя Ірина Єна.

Студенти повинні були продемонструвати не лише високий рівень теоретичних знань, але й ті навички, якими повинен володіти справжній юрист: кмітливість, вміння знаходити вихід із будь якої ситуації, логіку.

Заняття, проведене у ігровій формі дало можливість поглибити рівень знань майбутніх спеціалістів. Під час гри всі студенти були залучені до вирішення поставлених питань та продемонстрували високий рівень знань, компетентність майбутнього юриста, вміння прийняти обґрунтоване рішення, спробувати різні стратегії рішення поставлених задач. Для завдання використовувалися фабули реальних кримінальних проваджень.

За словами декана, д.ю.н., професора Тетяни Коломоєць , на юридичному факультеті з кожної дисципліни проводяться такі види занять (брейн-шторми, ділові ігри, моделювання), що позитивно відображається на рівні засвоєних знань. Також студенти юридичного факультету постійно вдосконалюють свої знання, приймаючи участь у он-лайн лекціях, конференціях, круглих столах та ін. заходах.

 

Юридичний факультет

 


Схожі новини