Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі відбувся «Урок мужності»

У Торговому коледжі відбувся «Урок мужності»

У Торговому коледжі відбувся «Урок мужності»
22.11.2017 09:01 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж виховна робота патріотичне виховання волонтерство зустріч

Двадцять першого листопада для студентів Торгового коледжу ЗНУ провели «Урок мужності» від координатора волонтерського комітету при Запорізькій обласній державній адміністрації Олени Ярошенко. У заході взяли участь студенти перших курсів трьох спеціальностей: «Харчові технології», «Облік та оподаткування» та «Маркетинг».

Олена Ярошенко розповіла про особливості роботи волонтера, показала чимало слайдів із фотографій бійців зони проведення АТО, а також презентувала унікальний календар «З Україною крізь віки». Цінність цього проекту, насамперед, полягає в тому, що на його сторінках зображені фотографії запорізьких героїв-захисників, які не побоялись йти та виборювати право України на власну незалежність та суверенітет.

Також волонтер розповіла про школу у с. Широкіно, де колись вирувало шкільне життя, а зараз це напівзруйнована будівля, де панує тиша. Олена Ярошенко показала унікальні кадри школи: коридори, класні кімнати початкових класів, кабінети трудового навчання, де лежать незавершені поробки дітей. Студентам показали розстріляні книжки цієї школи, зошити учнів, які так і залишились неперевіреними, а також лист на ім’я директора, про те, що одна із учениць вступила до Медичного університету м. Донецька, який так і не був прочитаним.

Після розповіді Олена Ярошенко запропонувала студентам спробувати військовий сухий пайок, що викликало неабияку цікавість та емоційне піднесення.

Студенти висловили подяку координатору волонтерського руху за змістовну та цікаву розповідь та передали нашим захисникам смаколики: печиво, цукерки, варення.

Викладачі Торгового коледжу ЗНУ вважають, що такі зустрічі необхідні для студентів, адже вони не тільки інформативні та цікаві, а й не залишають жодного байдужим, не змушують черствіти наші серця та виховують любов до своєї Батьківщини.

 

Торговий коледж ЗНУ

 


Схожі новини