Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи ЕПК гідно виступили на конкурсі студентських творчих робіт

Майбутні юристи ЕПК гідно виступили на конкурсі студентських творчих робіт

Майбутні юристи ЕПК гідно виступили на конкурсі студентських творчих робіт
29.11.2017 14:07 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж молода наука конкурс перемога

Двадцять сьомого листопада в прокуратурі Запорізької області відбулась зустріч керівництва обласної прокуратури зі студентами, які подали конкурсні творчі роботи на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора на зустріч суспільству». Конкурс проводився на виконання наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України за №289/1375 від 13 жовтня 2017 року.

Представники Економіко-правничий коледж ЗНУ спеціальності «Право (правознавство)»: студенти 2 курсу Андрій Козлов, Софія Лебедєнко, Катерина Говоруха; студенти 3 курсу Анна Голуб, Дмитро Ляховець; студенти 4 курсу Дарина Куліченко та Костянтин Федосєєв, – взяли активну участь у заході.

Заступник прокурора Запорізької області Юрій Вознюк привітав студентів із завершенням першого етапу конкурсу. Він вручив всім учасникам дипломи, а також висловив упевненість, що думки та ідеї майбутніх юристів допоможуть покращити роботу органів прокуратури.

Юрій Вознюк зазначив, що надалі твори учасників конкурсу направлять до Генеральної прокуратури України. На базі ГПУ буде проведено фінал конкурсу. Комісія, до складу якої увійдуть представники прокуратури, Міністерства освіти і науки України, закладів вищої освіти та наукових установ, визначить 20 найкращих робіт.

За результатами першого регіонального етапу найбільшу кількість балів набрала студентка 4 курсу Економіко-правничого коледжу Дарина Куліченко, а саме – 81,67 балів. Максимальна оцінка, яку могли отримати учасники – 100 балів.

Загалом, у конкурсі від Запорізької області взяло участь близько 25 студентів із різних навчальних закладів, переважно студенти Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету та Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Студенти ЕПК, коментуючи свою участь у конкурсі, наголосили, що конкурсні теми є дуже актуальними та цікавими. Тож вони отримали нові знання і досвід під час написання конкурсних робіт.

Варто відзначити, що роботи переможців будуть опубліковані у щомісячному виданні «Вісник Прокуратури». Автори кращих робіт будуть запрошені для проходження стажування в органи прокуратури.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає студентів і бажає успіху й перемог на фінальному етапі конкурсу!

 

Дар’я Омельченко

 

 

 

Схожі новини