Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели хімічну вікторину «Мозковий штурм»

На біологічному факультеті провели хімічну вікторину «Мозковий штурм»

На біологічному факультеті провели хімічну вікторину «Мозковий штурм»
29.11.2017 14:11 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет практика освітній процес вікторина

Двадцять восьмого листопада у Запорізькому національному університеті на кафедрі хімії провели науковий захід – вікторину під назвою «Мозковий штурм». Захід організували під час третього тижня асистентської практики студентів-магістрантів першого року навчання. Його організаторами і ведучими стали Марія Доценко, Юлія Рябець, Тетяна Аушева, Алла Кучменко, Надія Бондаренко.

У заході взяли участь студенти 4 курсу спеціальності «Хімія». Із привітальним словом перед його учасниками виступили декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, завідувач кафедри хімії, професор Олександр Бражко і заступник декана з наукової роботи, доцент Віра Копійка. Крім того, від науково-викладацького колективу на заході також були присутні доценти кафедри хімії Вікторія Перетятько та Вікторія Генчева.

Вікторини складалися з 5 блоків завдань: тестові завдання з однією правильною відповіддю, ребуси, тестові завдання з малюнком, назва для наведеного опису та кросворд. Вікторина супроводжувалася мультимедійною презентацією. Студентів було розподіллено на дві команди, які обрали відповідно назви «Аналітики» й «Харчовики».

Метою заходу було узагальнення здобутих знань; активізація пізнавальної діяльності студентів; виховання здатності працювати в команді. Методика його проведення відповідала завданням освітньо-виховного процесу, а також – інтересам студентів. Магістранти подбали про те, аби науковий захід повністю відповідав віковим та індивідуальним особливостям студентів. Був підібраний цікавий матеріал, студенти активно брали участь в обговоренні завдань.

Вікторина проходила у дружній, творчій атмосфері. Після закінчення наукового заходу студенти були заохочені смачним призом.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини