Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка запрошує відвідати концерти, вистави та новорічні вечори

Профспілка запрошує відвідати концерти, вистави та новорічні вечори

29.11.2017 14:47 Все Головні новини Первинна профспілкова організація Новорічне свято

Цілу низку передноворічних та новорічних сюрпризів підготувала первинна профспілкова організація Запорізького національного університету для представників університетської спільноти: білети в театр та до філармонії за мінімальними цінами, а також – на Новорічну ялинку та подарунки для дітей і дорослих.

Днями всі охочі отримали можливість завітати до Запорізької обласної філармонії, де насолоджувалися виступами академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», почули бандуристів колективу «Божена» у рамках соціально-мистецької акції «Музика рідного краю». Найкращі відгуки отримала представлена глядачам концертна програма,  вдячні слова від студентів і викладачів звучали й на адресу університетської профспілки за білети на концерт, які їм були надані зі знижками.

Також нещодавно близько 240 глядачів – викладачів, студентів університету та членів їхніх родин змогли відвідати визначну подію, що відбулася на сцені Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Магара, – виставу за п’єсою Івана Нечуя-Левицього «Кайдашева сім’я». Вона була цікавою і для старшого, і для молодого покоління поціновувачів театру. До речі, цей твір входить як у шкільне прочитання, так і вивчається у рамках курсу української літератури для студентів вишів. Своє враження від перегляду висловила шкільна молодь – учні 9-Б класу ЗОШ №12 Володимир Хлистун та Микита Мержвинский: «Дуже яскравий, жвавий комедійний твір. Гарна гра акторів, що передає колорит ХІХ століття. Ми вперше відвідали академічний драмтеатр, познайомилися із сценічним твором українського класика, який поки ще не вивчали. Проте після прочитання зможемо порівняти особливості передачі авторського задуму у творі та через гру акторів на сцені. Взагалі із задоволенням скористувалися шансом відвідати театр і приєднатися до великого мистецтва, адже молодь нашого віку не так часто ходить до театру. Вдячні батькам та профспілці університету за таку можливість».

Вже 175 замовлень надійшло на квитки на виставу «За двома зайцями», яка відбудеться 30 листопада о 18.00 у театрі ім. В. Магара. Їх вартість для членів університетської профспілки склала 20 грн. Приймаються також заявки на перегляд цієї п’єси, який проходитиме 5 грудня (вартість квитків складе 30 грн).

Розпочалася підготовка і до новорічних свят. У навчальному корпусі №8 очікують 27 грудня університетську малечу – дітей студентів та співробітників ЗНУ, для яких представники кафедри акторської майстерності та дизайну і працівники профспілки традиційно підготували різдвяні подарунки та святкові програми: цікаву інтермедію за участю Діда Мороза та Снігуроньки й виставу «Вовка у тридесятому царстві». Окрім іншого, наймолодші представники університетської спільноти отримають квитки у цирк, на перегляд новорічного мультфільму у кінотеатр ім. О. Довженка, дехто відвідає обласний театр ляльок або Запорізький театр молоді, де зможуть переглянути святкові постанови для дітей.

Усім маленьким відвідувачам університетської новорічної ялинки також підготовлені солодкі подарунки: дівчатка отримають «Новорічну торбинку», а хлопчики – «Кондитерську на колесах». Діти тих співробітників, які у цей час перебувають у відпустці по догляду за дитиною, також матимуть подарунковий набір «Сова». Усіх дорослих учасників профспілки ЗНУ привітають солодощами «Новорічне свято».

За замовленням квитків та з інших питань звертайтеся до ППО ЗНУ: навчальний корпус №4, кім. 209 або телефонуйте за номерами – 228-75-27, (067)810-82-48.

Олена Хлистун