Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті майбутні юристи обговорили питання проходження практики

На юридичному факультеті майбутні юристи обговорили питання проходження практики

На юридичному факультеті майбутні юристи обговорили питання проходження практики
29.11.2017 14:49 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика

Двадцять восьмого листопада на юридичному факультеті відбулася настановча конференція для студентів 1 курсу освітнього рівня магістр денної форми навчання. Студенти ознайомилися із основними питаннями організації і проведення практики у 2017-2018 н.р.

Зокрема, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, заступники декана Наталя Верлос, Ілля Сквірський, Павло Лютіков і доцент кафедри адміністративного та господарського права Анна Шарая познайомили учасників заходу з базами практики, основними вимогами щодо організації та проходження практики, підготовки звітної документації, захисту результатів проходження практики тощо.

Так, викладачі юридичного факультету наголосили, що проходження практики передбачається упродовж місяця в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, набуття практичних компетентностей підготовки процесуальних документів, представництва інтересів фізичних, юридичних осіб, ведення переговорів, надання правових консультацій.

За словами представника навчального відділу ЗНУ, відповідальної за організацію та проведення практики студентів Наталії Салацької, конференція проходила в форматі діалогового спілкування. На її думку, студенти отримали вичерпні відповіді на численні запитання, визначилися із алгоритмом дій на період підготовки та проходження практики, ознайомилися зі змістом програми проходження практики, методичними рекомендаціями.

 

Юридичний факультет

 

 

 

Схожі новини