Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів-математиків влаштували інтелектуальний брейн-ринг

Для студентів-математиків влаштували інтелектуальний брейн-ринг

30.11.2017 08:59 Все Головні новини Факультети Математичний

Аби урізноманітнити студентське життя, на математичному факультеті провели брейн-ринг для студентів різних курсів. Висунули таку ініціативу представники студентського активу факультету. Організатором та ведучою заходу виступила четвертокурсниця Анна Шека.

Завітали до студентів на брейн-ринг і викладачі – заступники декана математичного факультету з виховної роботи та з наукової роботи – Наталія Кондратєва і Вікторія Леонтьєва, а також старший викладач кафедри програмної інженерії Наталія Манько, яка увійшла до групи підтримки. Представники деканату привітали ідею студентів започаткувати цей розважально-інтелектуальний турнір і висловили сподівання, що він стане доброю традицією математиків ЗНУ. Адже сприятиме пізнавальній активності студентів у різних галузях знань.

Участь у змаганнях взяли три команди, які сформувалися зі студентів різних курсів: команда 4 курсу – «Двісті двадцять», 3 курсу – «Символи Крістфеля» та збірна представників 3 і 4 курсів – «Фіксики». До складу кожної з них увійшло по шість студентів.

Учасникам гри запропонували відповісти на 70 запитань, які стосувалися різних галузей знань та людської діяльності. Блок був сформований таким чином, що до нього увійшли як усні загальні запитання, так і музичні уривки (пісні, музика з кінофільмів та мультфільмів). За правилами гри – право відповіді отримував той представник певної команди, який найшвидше підіймав руку. Водночас жвава атмосфера в аудиторії та підтримка глядачів продемонстрували неабиякий інтерес молоді до такого виду змагань.

За результатами зустрічі найобізнанішими гравцями виявилися збірна «Фіксиків», яка набрала найбільшу кількість очок – 24, за ними наступний щабель турніру посіли гравці команди «Двісті двадцять» (21 очко), і третє місце дісталося інтелектуалам з команди «Символи Крістофера» (20 очок).

Усі учасники команд отримали у якості відзнаки за участь у брейн-рингу грамоти від деканату – за відповідні місця. Організатори заходу та його учасники планують зробити цей турнір періодичним і залучати до участі у ньому якомога більшу кількість інтелектуалів із різних курсів математичного факультету.

Олена Хлистун