Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели чергове засідання кіноклубу «Райдуга»

На факультеті СПП провели чергове засідання кіноклубу «Райдуга»

На факультеті СПП провели чергове засідання кіноклубу «Райдуга»
30.11.2017 09:03 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології позааудиторна робота кіноклуб «Райдуга»

Нещодавно на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулося чергове засідання кіноклубу «Райдуга». Цього разу студенти та викладачі мали змогу переглянути художній фільм «Траса 60». Зустріч зібрала студентів першого та другого курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» та викладачів кафедри соціальної педагогіки Юліану Мацкевич і Наталію Мамай. Також до перегляду кінострічки приєдналися школярі з Запорізького ліцею «Логос», ЗОШ №23, 24.

Після перегляду фільму відбулася жвава дискусія, в якій обговорювалися питання, поставлені глядачам режисером фільму. Адже фільм виконаний в стилі метафізичної притчі, драми з елементами комедії, у жанрі дорожнього фільму, впродовж якого герой мандрує трасою 60, що не позначена на мапах, та, уникаючи спокус, реалізовує свій потенціал.

Глядачі жваво обговорювали такі філософські питання, як: що є випадковість в житті людини? Чи те, що має статися, обов'язково станеться? Від чого залежить те, який вибір зробить людина, у який бік хитнеться маятник долі?

Учасники кіноклубу мали змогу відстояти свою точку зору з приводу переглянутого фільму та послухати думки інших глядачів.

Кожна зустріч у кіноклубі – це свято, адже фільми для перегляду відбираються дуже ретельно та прискіпливо для того, щоб «заціпило» кожного і дало поштовх для подальшого розвитку людини як творця свого життя!

Факультет соціальної педагогіки та психології запрошує всіх охочих приєднуватися до зустрічей в кіноклубі «Райдуга». Наступна відбудеться 23 грудня, в суботу, о 12.00.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Схожі новини