Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету взяли участь в інтелектуальній грі

Студенти юридичного факультету взяли участь в інтелектуальній грі

30.11.2017 10:19 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес брейн-ринг

Днями на юридичному факультеті з ініціативи викладача Кирила Алімова та за підтримки студентів 4 курсу Карини Здановської та Вероніки Михайліченко відбувся студентський брейн-ринг «Лабіринт Цивільного Процесуального Права».

Участь в інтелектуальній грі взяли студенти третього курсу, котрі були учасниками шести команд: «Юридичні батони» (1 група), «Адвокати Диявола» (2 група), «Діти прокурорів» (3 група), «Вища інстанція» (4 група), «Тигри» (5 група), «Слов’янські діти» (6 група).

Кирило Алімов зауважив, що метою проведення брейн-рингу стало відзначення найбільш ерудованих, тих, хто вміє правильно і креативно використати отримані на лекційних і практичних заняттях фахові знання й навики, що стосуються цивільно-процесуального права.

Учасники команд були ознайомлені із правилами інтелектуальної битви та умовами усіх раундів, що відрізнялися між собою за типом завдання, за кількістю розігруваних питань та способом зарахування балів за кожну правильну відповідь.

За результатами брейн-рингу перемогли учасники команди «Вища інстанція», студенти групи 3414-4. Кращим гравцем брейн-рингу визнали студента юридичного факультету Вадима Фоміна.

Підбиваючи підсумки заходу, Кирило Олександрович відзначив, що всі учасники впоралися із поставленими завданнями, а також проявили творчі, креативні, комунікативні й організаторські навики, вміння працювати у команді та отримали не лише знання, але й новий досвід, гарний настрій та позитивні емоції.

Юридичний факультет