Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «PROFI Центр» служби зайнятості радо зустрів студентську молодь ЗНУ

«PROFI Центр» служби зайнятості радо зустрів студентську молодь ЗНУ

«PROFI Центр» служби зайнятості радо зустрів студентську молодь ЗНУ
30.11.2017 16:49 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування юридичний факультет працевлаштування тренінг

Двадцять дев’ятого листопада в PROFI Центр  Запорізького обласного центру зайнятості завітала студентська молодь. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, для першокурсників та другокурсників юридичного факультету Запорізького національного університету представники центру провели тренінг «Особливості проведення співбесіди з роботодавцем».

На початку тренінгу фахівець із профорієнтації Тетяна Тибій наголосила: «Для ефективного працевлаштування, необхідно не тільки сподобатися роботодавцю, а й обійти конкурентів на вакантну посаду. Найважливішою якістю, необхідною для досягнення цієї мети, є впевненість в собі і в свої силах. Впевненість повинна демонструватись в усьому образі особистості: у манері триматися, у словах та вчинках».

За допомогою «мозкового штурму» студенти визначили переваги та недоліки відсутності досвіду роботи у молодих працівників, відпрацювали навички відповідної стратегії на ринку праці, розглянули типові питання під час співбесіди, відповіді на них та основні помилки.

Студентська молодь енергійно та з інтересом виконувала вправи, активно брала участь в рольових іграх. Після завершення тренінгу студенти висловили подяку фахівцям центру зайнятості за надану інформацію. Також вони подякували співробітникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, які опікуються тим, щоб молодь вишу мала змогу своєчасно дізнаватися про корисні для неї профорієнтаційні заходи, які в майбутньому допоможуть випускникам при працевлаштуванні.

 

 

 

Схожі новини