Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гуртожитки зіграли у волейбол

Гуртожитки зіграли у волейбол

24.03.2008 10:27

Студентки трьох гуртожитків ЗНУ взяли участь у змаганнях з волейболу. Щоб визначити, хто краще, дівчата зіграли три гри.

В першому поєдинку третій гуртожиток без варіантів обіграв волейболісток четвертого: 2:0. В наступній грі студентки того ж четвертого реабілітувалися, вигравши з рахунком 2:1 у другого гуртожитку.

В заключному матчі зійшлися вже представниці третього і другого гуртожитків. 2:0 на користь третього гуртожитку, який і став переможцем змагань.

«Цього року всі команди показали сильну гру! – говорить голова студентської ради третього гуртожитку Ольга Семенюк. – Радує те, що дуже багато дівчат виявили бажання зіграти у волейбол».

Всі ігри були досить цікавими і напруженими. Та в спорті перемагає найкращий. В нашому разі це – волейболістки третього гуртожитку, які вперше за всю історію змагань посіли перше місце. По закінченні цінні подарунки і перехідний кубок отримала команда переможниць. Гра інших команд була відзначена Почесними грамотами і медалями.

Ігор САМОКИШ