Новини пресслужби ЗНУ / Новини / За суботню поразку — недільний реванш!

За суботню поразку — недільний реванш!

24.03.2008 11:36

Програвши в суботу «Сєверодонетчанці» (Сєвєродонецьк) 3:0 (16:25, 23:25, 15:25), «Орбіта-Універеитет» (ЗНУ) переграла суперниць наступного дня: 3:1 (25:23; 22:25; 25:23; 25;23).

Таким реваншем завершився для нашої команди останній тур Першого етапу Чемпіонату України по волейболу серед жіночих команд Супер-ліги.

Навіть в суботньому матчі гра запоріжанок виглядала цікавішою від того, що показала «Сєвєродонетчанка». Ефектний блок, потужні подачі... Однак цього було замало, щоб взяти ініціативу до своїх рук і переломити хід поєдинку. Гості не дрімали - перетворювали помилки «Орбіти» на цінні очки для себе. Як результат - обіграли наших «в суху».

Невідомо, що саме тренер «Орбіти» Віктор Неребийніс говорив своїм підопічним після цієї гри, але це однозначно пішло дівчатам на користь. У неділю запоріжанки показали, що вміють грати, та ще й як! Це був зовсім інший рівень гри, в якому переплелися і техніка, і сила, і взаєморозуміння. Іноді здавалося, представниці «Орбіти» на голову (!) вище досвідченіших гостей. Це було помітно по потужним подачам, ефектному блокуванні та безумовній зіграності волейболісток. Того дня «Орбіта» виглядала як єдиний механізм, кожна частинка якого підпорядкована одна одній і націлена лише на перемогу.

«Ми зіграли колективно, - сказала після матчу «орбітянка», майстер-спорту Юлія Шелухіна - На майданчику була команда, яка проявила себе на всі 100 %! Звісно ж, і рідні стіни допомагали...».

Попри те, що нашим дівчатам знову бракувало точності, в деяких моментах, це, ніяк не вплинуло на остаточний результат. Несподівано для суперниць і глядачів «Орбіта-Університет» взяла реванш! Тож, 3:1, і вболівальники дякують запоріжанкам шаленими оплесками за видовищну і незабутню гру!

«Ми дуже давно йшли до цієї гри! - зазначив виконавчий директор «Орбіти-Університет» Юхим Сокульський. - Молодь вистояла проти старшого покоління «Сєвєродонетчанки». І сьогоднішній матч показав, що наша команда починає відновлюватися». Сокульський також спрогнозував, що в наступному сезоні «Орбіта» точно буде боротися за медалі.

Не оминути словами і підтримку вболівальників, яка додавала нашим волейболісткам впевненості.

Після ігор були визнані кращі гравці. В «Орбіти» краще від усіх зіграла майстер-спорту Лідія Д'яченко, у гостей - майстер-спорту Віра Юрченко.

Наступні матчі «Орбіта-Університет» проведе 5-6 квітня у Луцьку проти «Освіти-Волинь» ОДЮСШ по системі плей-офф в рамках Другого етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Супер-ліги по волейболу.

Ігор САМОКИШ