Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект ЗНУ «Школа блогерів» – лауреат конкурсу «Social Project Awards-2017»

Проект ЗНУ «Школа блогерів» – лауреат конкурсу «Social Project Awards-2017»

Проект ЗНУ «Школа блогерів» – лауреат конкурсу «Social Project Awards-2017»
21.12.2017 10:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Іноземної філології Школа блогерів проектна діяльність факультет іноземної філології факультет журналістики конкурс Social Project Awards перемога

Уже кілька років поспіль ЗНУ приділяє велику увагу розвитку проектної діяльності на рівні факультетів і структурних підрозділів. Особливо продуктивним у цьому плані став 2017 рік. Нагадаємо, що у цьому році почали реалізовуватися різноманітні ініціативи, відкриті для широкого загалу користувачів. Так, гранти від Британської ради нещодавно здобули 4 проекти представників вишу – у рамках програми «Активні громадяни», яка реалізовується в Україні. А влітку цього року в університеті був реалізований ще один значний проект – «Школа блогерів».

Її керівниками стали доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександра Головко і старший викладач кафедри журналістики Тетяна Рогова. Проект був реалізований за підтримки німецької компанії «Interlink Academy» та Міністерства іноземних справ Німеччини у рамках програми «Східного партнерства». Слухачами літньої школи блогерів та громадських журналістів стали як представники Запоріжжя та регіону, так й інших областей – Херсонської, Харківської, Дніпропетровської.

За результатами конкурсу на кращий соціальний проект «Social Project Awards» який проходив наприкінці цього року (організатори Міністерство молоді та спорту України, журнал «PROactive» за підтримки посольства Фінляндії в Україні), проект ЗНУ – «Школа блогерів» – був визнаний кращим у номінації «Освіта».

Варто відзначити, що загальна кількість заявок на участь у конкурсі, яка надійшла на адресу адміністраторів, – 575. Із них у десяти категоріях були відібрані найкращі проекти. У номінації «Освіта» з 90 проектів учасників «Школа блогерів» – уже на першому етапі увійшла у десятку найсильніших. Потім процедурою голосування визначили переможців у розділах.

За кількістю голосів українських відвідувачів сайту цей проект отримав друге місце, а от за результатами голосування конкурсного журі – став переможцем. Церемонія нагородження відбулася 9 грудня в Одесі.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук усіляко підтримує ініціативи науковців та викладачів ЗНУ у рамках проектної та міжнародної академічної  діяльності вишу. Він опікувався діяльністю «Школи блогерів» у ЗНУ і ще під час її проведення відзначив важливість цього заходу. Тож, коментуючи чергову перемогу викладачів університету, він підкреслив: «Представники вишу вдало поєднують громадську та наукову активність, успішно реалізовують задуми, які сприяють як розвитку університету, так й усього регіону. Адже велика кількість проектів, які отримали визнання, спрямовані не тільки на реалізацію освітніх інтересів університетської спільноти, а також є відкритими для широкого загалу. Тож я певен, що ми обрали правильний вектор розвитку, залучаючи до участі в громадських проектах усіх, хто прагне сприяти розвитку запорізького краю і всієї України. Переконаний, що університет на цьому шляху чекають нові перемоги».

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

Схожі новини