Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Родина вчителів надихає учнів на нові звершення й перемоги: Володимир та Світлана Білі

Родина вчителів надихає учнів на нові звершення й перемоги: Володимир та Світлана Білі

Родина вчителів надихає учнів на нові звершення й перемоги: Володимир та Світлана Білі
28.12.2017 10:37 Все Головні новини інформаційно-просвітницький проект майстри педагогічної справи факультет журналістики прес-служба відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Обласна академічна газета Запорізький університет

У ЗНУ освітяни активно співпрацюють зі школами міста й області. Колектив вишу пишається тим, що чимало його випускників після отримання вищої освіти обрали педагогічну кар’єру. У рамках інформаційно-просвітницького проекту “Майстри педагогічної справи” сьогодні читачі мають змогу познайомитися із творчим подружжям учителів. Він – директор школи, вчитель історії та правознавства. Вона – вчитель української мови та літератури. Це – Володимир та Світлана Білі, один зі зразків сім’ї та вчителювання Іванівського навчально-виховного комплексу.

У 1981 році юний Володимир після школи вступив до ЗНУ. Цей вступ виявився не надто легким, бо для зарахування не вистачило півбала. Але доля посміхнулась йому: за додатковим набором зарахували до вишу. Тепер Володимир із посмішкою згадує найкращі роки свого життя: археологічну практику, туристичні походи в Кар-пати, Крим та на Кавказ, будівельні загони, заняття спортом, свою найкращу та надзвичайно дружню групу. Навіть через 30 років вони частенько телефонують один одному, вітають зі святами та навіть приїжджають у гості на дні народження. Із вдячністю Володимир Володимирович згадує тих, хто поділився з ними своїми знаннями, а це: Ф.Г.Турченко О.І.Латун, О.М.Мальований, І.М.Бірюльов, Л.Я.Голембо.

Світлана ж спочатку закінчила педагогічне училище, і, вже коли стала матір’ю та викладала у сільській школі, вступила на філологічний факультет (заочне відділення). Із теплом вона згадує своїх викладачів: Т.В.Хом’як, В.Ф.Шевченка, І.С.Олійника, Т.Г.Шевченка.

Сьогодні своїм найкращим досягненням подружжя учителів вважає успіхи своїх дітей. Учні Світлани Анатоліївни та Володимира Володимировича регулярно здобувають перші, другі та треті місця як на районних конкурсах та олімпіадах, так і на обласних. Також показником небайдужості до своєї роботи є те, що більшість випускників Іванівського НВК вступають до вишів. Зокрема й до Запорізького національного університету, звідки нерідко надходять до навчально-виховного комплексу подяки за сумлінних випускників.

Володимир та Світлана Білі розповідають, що серед їхніх колег є чимало випускників ЗНУ. Це й О.С.Бєліков, вчитель фізичної культури, креслення, В.Ф.Заїченко, завуч, учитель історії, Л.І.Кравченко, вчитель української мови та літератури, І.П.Комиса, вчитель зарубіжної літератури та російської мови, Л.Г.Костенко, вчитель хімії та біології, В.М.Тихенька, вчитель початкових класів, Н.А.Юдова, вчитель німецької мови.

Усі вони вважають, що весь колектив комплексу – це одна маленька родина, найпровідніше завдання якої –  виховувати гідне майбутнє України.

 

Анастасія Давидченко

Більше інформації: www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/press/11707

 

 

 

 

Схожі новини