Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі запрацювала новорічна фотозона

У Торговому коледжі запрацювала новорічна фотозона

28.12.2017 15:15 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж студентська рада свято

Напередодні Нового року студенти Торгового коледжу ЗНУ привітали адміністрацію та викладачів із Новим роком і Різдвом Христовим, побажавши щастя, миру й радості в новому, 2018, році. Своєю чергою, науково-педагогічні працівники побажали студентам вдалої сесії, веселих свят та гарного нового року.

Також цього року представники студентської ради Торгового коледжу підготували для викладачів і студентів новорічний сюрприз. У коледжі з’явилась новорічна фотозона, «родзинкою» якої став новорічний коминок. Вона користується неабиякою популярністю серед студентів, адже, за їхніми словами, створює святковий затишний настрій.

Торговий коледж