Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шановні викладачі, співробітники і студенти ЗНУ! Із Новим, 2018, роком!

Шановні викладачі, співробітники і студенти ЗНУ! Із Новим, 2018, роком!

Шановні викладачі, співробітники і студенти ЗНУ!  Із Новим, 2018, роком!
28.12.2017 15:23 Все Головні новини

Новий рік – не лише радісне для всіх свято, казковий час, коли здійснюються бажання, а й саме напередодні радісних зимових свят традиційно підбивають підсумки року, що минає, відзначають його найважливіші події, радіють досягненням і перемогам. А ще – розробляють плани на новий рік.

2017 рік поставив перед нами, усіма, представниками великого й дружного колективу університету, низку викликів. Саме завдяки злагодженій спільній праці ми змогли виконати всі важливі завдання і впевнено продовжити рух уперед до спільної мети – подальшого процвітання Запорізького національного університету на ринку освітніх послуг України. Ми продовжуємо підготовку високоякісних сучасних фахівців, конкурентноспроможних на сучасному ринку праці, вводимо в освітній процес інноваційні методологічні технології, прагнемо до посилення академічної мобільності. Одним із найбільш серйозних досягнень року, що минає, у галузі міжнародних зв’язків стало відкриття на базі вишу класів Школи Конфуція, де всі охочі можуть вивчати китайську мову і культуру разом із досвідченими викладачами – носіями мови. Перші кроки на цьому шляху отримали цілковите схвалення представників Аньхойського педагогічного університету (Китай), із яким цьогоріч укладена угода про співпрацю. У наших спільних планах – формування наступного року на базі вишу Інституту Конфуція, і ми впевнено рухаємося в цьому напрямку.

Крім того, ми доклали чимало зусиль для успішної реалізації спільного естонсько-українського проекту “Впровадження багатомовної освіти та методології інтегрованого навчання предмету та мові (CLIL) в ЗНУ та Запорізькій області”, що більше року діяв на базі вишу.

Ще одним важливим напрямком роботи стало посилення грантової діяльності вишу. Представники факультетів і структурних підрозділів цього року стали учасниками низки проектів Британської ради, грантової програми “Erasmus+”, проекту Жана Моне “Європейська проектна культура” тощо.

Про високий рівень викладання у виші свідчить той факт, що серед його студентів – чимало переможців всеукраїнських олімпіад і наукових конкурсів, стипендіатів Президента України, Кабінету Міністрів України, Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації.

Цього року під час вступної кампанії до вишу подали заяви на 1 курс близько 11 тисяч осіб, із них 10,5 тисяч – на денну форму навчання. У підсумку на бакалаврат вступили 1 565 абітурієнтів. На 2-3 курси – 630 осіб. До магістратури – близько 1 650 осіб.

Чималою популярністю серед старшокласників міста й області користуються такі заходи, як “One day at university”, спортивно-розважальний турнір “Абітурієнт-2018”, наукові та культурно-масові заходи, до яких активно залучені учні шкіл.

Тож у наступному році ми сподіваємося серед першокурсників побачити найкращих і найталановитіших вступників, які свідомо обрали наш виш як провідний вищий навчальний заклад Півдня України.

Підбиваючи підсумки року, що минає, від усього серця дякую Вам за натхненну працю та прагнення до нових перемог! Нехай наступний рік буде багатим на звершення й здобутки, хай збуваються всі мрії та успішно реалізуються всі ваші плани, хай Вам щастить на роботі і вдома! Хай новорічні свята принесуть Вам віру у свої сили, радість і натхнення!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою ректор ЗНУ

М.О. Фролов