Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-дизайнери презентували новорічні листівки до свята

Студенти-дизайнери презентували новорічні листівки до свята

Студенти-дизайнери презентували новорічні листівки до свята
28.12.2017 15:20 Все Головні новини Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну свято

Представники факультету соціальної педагогіки та психології (освітня програма «Дизайн») від імені викладачів та студентів факультету цього року привітали колектив Запорізького національного університету у незвичайний спосіб. Авторські листівки, створені студентами, подарували гарний настрій і щирі усмішки представникам інших факультетів і структурних підрозділів університету.

Нагадаємо, що на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ вже другий рік функціонує спеціальність «Дизайн», яка користується заслуженою популярністю серед абітурієнтів міста й області. Студенти, що опановують у ЗНУ секрети дизайнерської майстерності, зазначають, що у виші створені всі умови не лише для набуття потрібних для успішної кар’єри професійних навичок, але й для розвитку креативності. Зокрема, декан факультету соціальної педагогіки та психології, доцент Ольга Пономаренко та співробітники кафедри акторської майстерності та дизайну (завідувач Галина Локарєва) всіляко заохочують студентів до творчості.
За словами заступника декан факультету соціальної педагогіки та психології Лариси Іванової, створення святкових новорічних листівок із яскравими малюнками і зворушливими словами привітання стало водночас нагодою продемонструвати свої професійні навички та щиро побажати усій великій і дружній родині університету щастя й радості в новому, 2018, році.
Своєю чергою, викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Людмила Білозуб, розповіла, що представники інших факультетів подякували студентам факультету СПП за подарований святковий настрій і побажали їм, аби прийдешній рік був щедрим на здобутки і перемоги.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини