Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для слухачів «Англійської для малюків» провели захопливе новорічне заняття

Для слухачів «Англійської для малюків» провели захопливе новорічне заняття

03.01.2018 11:05 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків» свято

В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків», що діє на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ, наприкінці минулого року провели святковий новорічних вечір. Маленькі слухачі курсів у цей день завітали на заняття в святкових костюмах. На заході були присутні батьки дітей, в.о. директора центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова та викладач Маргарита Гаврилюк.

На початку святкування дітям розповіли про те, як відзначають це свято в англомовних країнах. Потім дітлахи вивчили кілька тематичних слів та виразів, щоб мати можливість привітати один одного зі святом англійською мовою. Також на малюків чекали різноманітні захопливі ігри та творчі завдання. Так, вони складали з букв англійські слова, шукали загублені сніжинки, знаходили відмінності та з’єднували цифри, щоб отримати різні новорічні малюнки.
Під час заняття діти переглядали короткий новорічний мультфільм з тематичними словами. Наприкінці заходу до дітей завітав Дід Мороз. Казковий персонаж привітав малят зі святами та подарував кожному подарунок. Крім того, діти розповідали йому вірші англійською мовою та водили разом із Дідом Морозом хоровод, співаючи «Jingle Bells».

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов