Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти юридичного факультету ЗНУ діляться досвідом академічної мобільності у Вроцлавському університеті

Cтуденти юридичного факультету ЗНУ діляться досвідом академічної мобільності у Вроцлавському університеті

Cтуденти юридичного факультету ЗНУ діляться досвідом академічної мобільності у Вроцлавському університеті
04.01.2018 11:32 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання в іноземних вишах

Студенти юридичного факультету ЗНУ – Антон Барліт та Ірина Кравченко (магістратура, 1 курс) - навчаються у магістратурі Вроцлавського університету (Вроцлав, Польща) за програмою академічної мобільності.

Для того, щоб вступити в цей університет на факультет права, адміністрації та економіки, потрібно було надати диплом бакалавра і додаток до нього (повинен бути високий середній бал), а також підтвердити знання з англійської мови міжнародним сертифікатом.
На цей час у Вроцлавському університеті Ірина Кравченко та Антон Барліт вивчають такі предмети, як: «публічне міжнародне право», «право Європейського союзу», «права людини», «політико-правова думка» та інші юридичні дисципліни. Більш того, студенти не тільки покращують свій рівень знання англійської мови, але й проходять курс інтенсивного вивчення польської мови.
Так коментує своє перебування у Польщі Антон Барліт: «Це незабутній досвід, який дає можливість порівняти систему освіти в Україні і за її межами. У нашій групі навчаються тільки міжнародні студенти (із Франції, Німеччини, Нідерландів, Бразилії, Азербайджану і Білорусі), тому в нас з’явилось чимало нових знайомих із різних країн світу».
«Система освіти, звичайно, трохи відрізняється від української. Спілкування викладача зі студентами має місце не тільки на семінарах, але й на лекціях. Викладач не стільки дає інформацію для запису, скільки відповідає на запитання і ділиться практичним досвідом, тому попередньо потрібно готуватись. Безумовно, знання отримані у ЗНУ неодноразово рятували в складній ситуації і допомагали нам скоріше адаптуватися і розібратися у системі викладення юридичного матеріалу іноземною мовою», – розповідає про процес навчання Ірина.
Польський виш не користується електронною освітньою програмою Moodle, як ЗНУ, але у Вроцлавському університеті є схожа система – USOS. На цьому сайті кожен студент має особистий кабінет, може побачити розклад і його найбільш актуальні оновлення. У виші також добре розвинута інфраструктура.
Тим, хто має бажання спробувати свої сили в іноземному виші Ірина Кравченко та Антон Барліт радять зробити акцент на вивченні основних профільних дисциплін. «Ми з впевненістю можемо сказати, що вивчення фундаментальних галузей права, а також теоретичні і практичні навички, отримані за 4 роки навчання в ЗНУ, допомогли нам в засвоєнні нових дисциплін у Вроцлаві», - говорять вони.
«Ми б також порадили сконцентрувати свою увагу на англійській мові, особливо на юридичній лексиці. Так, знання англійської мови стане в нагоді у процесі навчання за напрямком «міжнародне і європейське право», адже без юридичних термінів просто не обійтись» -, додає Іра Кравченко.

Юридичний факультет

Схожі новини