Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі відкрили нам глибини фаху: Оксана Вікторівна Колеснік

Викладачі відкрили нам глибини фаху: Оксана Вікторівна Колеснік

Викладачі відкрили нам глибини фаху: Оксана Вікторівна Колеснік
05.01.2018 11:09 Все Головні новини Факультети Журналістики інформаційно-просвітницький проект майстри педагогічної справи прес-служба відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Обласна академічна газета «Запорізький університет»

У ЗНУ освітяни активно співпрацюють зі школами міста й області. У рамках інформаційно-просвітницького проекту «Майстри педагогічної справи» сьогодні читачі мають змогу познайомитися із учителем Запорізької гімназії № 31 Оксаною Колеснік.
Оксана Вікторівна у 2002 році закінчила факультет іноземної філології за спеціальністю «Англійська філологія». Вже на 4 курсі вона почала працювати за спеціальністю у Запорізькій гімназії №31 на посаді вчителя англійської мови та заступника директора з навчально-виховної роботи.

- Оксана Вікторівно, скільки Ви вже вчителюєте?
- Майже 20 років я працюю з дітьми і заохочую їх брати участь в українських та міжнародних конкурсах.
- Як вам вдається зацікавити учнів англійською мовою?
- Учні наче апріорі схильні до моєї дисципліни. Вони розуміють, що в наш час украй потрібна іноземна мова. Діти бачать мої винагороди і досягнення, подорожі і враження від них. Також для підтримання їх знань я організувала курси вивчення іноземної мови «Happy English» при Запорізькій гімназії №31 (організатор – Cambridge Assessment English Preparation School).
- Я знаю, що Ви були фіналісткою програми Teaching Excellence and Achievement (TEA) у 2016 році, розкажіть будь-ласка про свої досягнення.
- Мені пояснили, що я можу претендувати на більше ніж на TEA, і в цьому році я стала переможцем у конкурсі для учителів середніх шкіл Study of the United States Institute for Secondary Educators (Державний Департамент США). Також у 2017 році я стала учасником міжнародного інституту для учителів англійської мови (м. Урбана-Шампейн, штат Іллінойс, США). Мій грант становив 15 000 $. На ці гроші мені оплачували навчання в університеті США впродовж червня-липня. Також до поїздки входили пізнавальні екскурсії до 6 міст США. У 2016 році я стала лауреатом обласної педагогічної премії, викладачем програми Access (English Microscholarship Program), у 2017 учасницею програми “Учителі англійської мови – агенти змін” (Міністерство освіти і науки України та Британська Рада в Україні).
- А які досягнення у Ваших учнів?
- Кожен рік під моїм керівництвом учні нашої гімназії посідають призові місця на обласній олімпіаді: Андрій Лунін (1 місце), Катерина Толстєнок (2 місце), Анастасія Спиця (2 місце), Юлія Іщуткіна ( 2 місце), Анастасія Кіріченко (2 місце). У цьому році захистили МАНівські праці: Анна Кузьменко, Марія Лисікова. Їздили до США за програмою обміну FLEX: Андрій Лунін, Микита Садок, Юлія Іщуткіна. 1 місце по Україні в конкурсі ораторської майстерності посіла Анастасія Спиця, потім вона їздила до Литви на міжнародний етап.
- Це дуже помітні успіхи, але на цьому досягнення Ваших учнів не закінчуються?
- Звісно! У 2015 році 1 місце в конкурсі «My Magna Carta» знову посів Андрій Лунін (він їздив у Лондон), а 2 – Микита Садок. У 2016 році група моїх учнів взяла участь у конкурсі есе «Три місця, які я хотів би відвідати в Канаді» (7 робіт). І ми були відзначені, як найактивніша школа. А також у цьому році ми організували театральну виставу «Венеціанський купець» в театрі юного глядача, а в минулому році – «Pygmalion» на запорізькій сцені одного з палаців культури.
- Які викладачі ЗНУ вам найбільше запам’яталися?
- Це - Семен Якович Литвак, Тетяна Олегівна Козлова, Наталя Олександрівна Надточій, Валентина Миколаївна Ємельянова. Саме завдяки їхній підтримці, знанням, мудрості я здобула свій світній рівень і ще більше занурилася у глибини свого фаху. За що їм і моєму вишу – низький уклін.
Більше інформації: www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/press/11707
Руслана Худайкулова, 3 курс факультету журналістики

Схожі новини