Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті продовжується реалізація американо-українського проекту «Інформаційна війна у сучасному медіапросторі»

На історичному факультеті продовжується реалізація американо-українського проекту «Інформаційна війна у сучасному медіапросторі»

На історичному факультеті продовжується реалізація американо-українського проекту «Інформаційна війна у сучасному медіапросторі»
05.01.2018 11:31 Все Головні новини Факультети Історичний проектна діяльність

4 січня на історичному факультеті у рамках американо-українського грантового проекту «Інформаційна війна у сучасному медіапросторі», який проходить за підтримки Посольства США в Україні, відбувся майстер-клас з антипропаганди для 22 викладачів історії загальноосвітніх шкіл м. Запоріжжя. Майстер-клас проводили координатори американо-українського проекту Ольга Маклюк та Станіслав Черкасов. На початку заходу з вітальним словом до учасників майстер-класу звернулись декан історичного факультету Володимир Мільчев та методист Департаменту освіти і науки Вознесенівського району Запорізької міської ради Ірина Геращенко.

Захід проходив у рамках проекту, метою якого є підвищення свідомості і поінформованості з проблем інформаційної пропаганди та формування навичок критичного сприйняття медійної інформації та інформаційного самозахисту. Завдяки проекту, вже понад 100 вчителів шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області значно підвищили свою обізнаність у сфері інформаційної пропаганди у сучасному медіапросторі, здобули навички протидії інформаційним пропагандистським впливам, а також виявили готовність ретранслювати здобуті компетенції у навчальних закладах, в яких вони працюють, та навчити цьому своїх учнів.

Історичний факультет

Схожі новини