Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейболістки запорізької «Орбіти» продовжують боротьбу у Суперлізі

Волейболістки запорізької «Орбіти» продовжують боротьбу у Суперлізі

09.01.2018 10:11 Все Головні новини Орбіта волейбол

У рамках 7 туру волейбольної Суперліги відбулись зустрічі між командами «Волинь» та «Орбіта».

У першому сеті першого  матчу команда «Волинь» виграла у команди «Орбіта». Але запоріжанки не збирались здаватись і у двох партіях здобули перемогу. У четвертому сеті луцькі волейболістки поступились запоріжанкам, в результаті чого команда «Орбіта» здобула чергову перемогу. Тож, рахунок у  грі «Орбіта-ЗНУ» — «Волинь»  був 3:1 (16:25, 26:24, 28:26, 25:20).

Нагадаємо, що спортсменки луцької команди «Волинь» в 12 попередніх матчах Суперліги програвали двічі лише чемпіонкам — «Хіміку», а в інших зустрічах не мали особливих проблем, перемагаючи  суперниць.

У другому матчі 7 туру луцькі спортсменки також почали з перемоги в першій партії, але у  другій не дозволили  запоріжанкам переломити хід поєдинку, здобувши перемогу. У третьому сеті волейболістки «Орбіти» спробували відігратись, але не змогли. Тож, рахунок другої гри «Орбіта-ЗНУ» — «Волинь» — 0:3 (19:25, 22:25, 18:25).