Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбулася зустріч студентів із майстринею вишивки Ніною Осиповою

На історичному факультеті відбулася зустріч студентів із майстринею вишивки Ніною Осиповою

На історичному факультеті відбулася зустріч студентів із майстринею вишивки Ніною Осиповою
11.01.2018 08:50 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет освітній процес зустріч

На історичному факультеті ЗНУ дбають не лише про те, аби студенти отримували якісні знання та набували навички, необхідні сучасним висококваліфікованим фахівцям для почату якісної кар’єри. Також традиційно його викладачі організовують заходи культурологічного спрямування, які мають сприяти молоді в розвитку її світогляду й вихованню естетичного смаку.

Нещодавно доцент кафедри новітньої історії України Тетяна Грушева організувала зустріч студентів із майстринею художньої вишивки Ніною Осиповою. Під час заходу почесна гостя факультету продемонструвала присутнім колекцію вишитих нею власноруч сорочок-вишиванок та унікальних ікон. Розмова з майстринею, можливість поставити їй запитання та краще розгледіти її роботи викликала неабияке зацікавлення у студентів історичного факультету.

Під час розмови зі студентами Ніна Осипова розповіла більш детально по ідею та техніку створення серії «Біблія у вишитих картинах». На вишивку однієї картини, за словами автора, витрачається близько року. За її словами, вишивкою Ніна Миколаївна займається більш ніж десять років. Починала з вишивки на подушках, а потім взялась за картини.

Крім того, вишивальниця розповіла студентам про коди-обереги, прадавні символи, зашифровані у візерунках вишитих сорочок, про значення кольорів та про вишивку, характерну для різних регіонів України.

За словами учасників зустрічі, представлені майстринею роботи вражають досконалістю виконання. Вони щиро подякували Ніні Осиповій за цікаву зустріч. Також вони звернулися зі словами подяки до Тетяни Грушевої й висловили сподівання, що такі цікаві й корисні зустрічі проходитимуть на базі історичного факультету і в майбутньому.

 

 

 

Схожі новини