Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочав роботу консультаційно-реєстраційний пункт

У ЗНУ розпочав роботу консультаційно-реєстраційний пункт

У ЗНУ розпочав роботу консультаційно-реєстраційний пункт
18.01.2018 11:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ-2018 ЗНО консультаційно-реєстраційний пункт

Із 9 січня в Запорізькому національному університеті розпочав свою цьогорічну роботу консультаційно-реєстраційний пункт вишу. Варто відзначити, що основною платформою підготовки до успішної участі в ЗНО-2018 та вступу до вищого навчального закладу є відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування університету. На базі цього підрозділу і здійснюється діяльність центру, де, зокрема можна здійснити реєстрацію на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке триває з 9 по 31 січня включно. Також, завітавши сюди, ви зможете отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів.

Кілька років поспіль фахівці підрозділу надають дієву допомогу багатьом майбутнім студентам. Зокрема, вони організовують виїзні інформаційно-роз’яснювальні зустрічі в містах і селах Запорізької області. Їхня мета – надання цільової допомоги та супроводу в розумінні алгоритму особливостей складання ЗНО та своєчасного інформування абітурієнтів щодо змін, внесених у цьогорічні правила вступу до вищих навчальних закладів.

Цього навчального року вже відбулася низка зустрічей зі старшокласниками шкіл і студентами коледжів як в самому Запоріжжі, так і у всіх районах області. Крім того, на лютий уже заплановано проведення низки зустрічей, під час яких майбутні абітурієнти зможуть отримати від фахівців необхідні консультації, поради та вичерпну інформацію щодо всіх змін, внесених до правил щодо підготовки і реєстрації на ЗНО, та нововведень у вступній кампанії.

Усі охочі якісно підготуватись до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні можуть взяти участь у пробних тестуваннях на базі Запорізького національного університету у березні цього року.

Нагадаємо, що вже кілька років поспіль, за ініціативи ректора ЗНУ Миколи Фролова та завдяки зусиллям колективу вишу на базі вищого навчального закладу проходять безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО. Цьогоріч 11 березня всі охочі зможуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури (початок о 10.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з біології, хімії та географії (початок о 14.00).

18 березня о 10.00 абітурієнтів запрошують до ЗНУ на безкоштовні тренінги із математики та іноземної мови (для першої частини вступників). О 14.00 цього дня відбудуться тренінги з історії України, фізики та іноземної мови (для другої частини абітурієнтів, які прагнуть перевірити свій рівень знань із цього предмету).

Ті ж, хто зареєструвався у термін з 9 по 31 січня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.dneprtest.dp.ua) та сплатив 132 грн за участь в одному тренінгу, зможуть взяти участь у пробному ЗНО-2018 року від ДРЦОЯО. 24 березня на них чекає пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. А 31 березня – із біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської мови, німецької мови, французької мови й іспанської мови.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, такі пробні ЗНО є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Адже вони, на її думку, надають змогу учасникам максимально наблизитися до умов, у яких проходитиме ЗНО-2018.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможуть:

-         ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

-         виконати пробний текст і попрактикуватися в заповнені бланків відповідей;

-         завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

-         навчитися ефективно розподіляти час при виконанні тестового завдання;

-         отримати правильні відповіді та дізнатися про результат тестування;

-         оцінити власний ступінь готовності до походження ЗНО.

Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209 або за телефонами: (061) 289-12-96, 228-75-41.

Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30, п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Також дізнатися більше можна. перейшовши за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/11582/11588

Докладніше про умови участі в пробному тестуванні від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти можна дізнатися на сайті www.dneprtest.dp.ua або за електронною адресою: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

 

Схожі новини