Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ провели черговий тренінг з аудіювання для учнів міста й області

Викладачі ФІФ провели черговий тренінг з аудіювання для учнів міста й області

Викладачі ФІФ провели черговий тренінг з аудіювання для учнів міста й області
15.01.2018 08:47 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Університет факультет іноземної філології профорієнтація діяльність тренінги для школярів

Дванадцятого січня викладачі факультету іноземної філології запорізького національного університету провели чергові тренінги з аудіювання для учнів середніх шкіл Запоріжжя та області. Загалом у роботі тренінгів взяли участь 62 учня з Запорізьких загальноосвітніх шкіл, гімназій і ліцеїв №№: 1, 6, 8, 12, 15, 25, 27, 28, 29, 31, 40, 59, 65, 71, 87, 98, 100, 103, 107, «Елінт», «Контакт», «Логос», «Перспектива», а також із навчально-виховних комплексів «Лідер» (Гуляйполе), «Перспектива» Таврійської сільської ради , Пологівська гімназія № 2. Тренінги з англійської мови провели доценти кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Васильченко та Роман Коваленко, а з німецької – доцент кафедри німецької філології Ніна Захарова.

Під час зустрічі з викладачами ФІФ майбутні абітурієнти дізналися про умови прийому до ВНЗ 2018 року. Також вони отримали актуальну інформацію про матеріально-технічну базу ЗНУ та факультет іноземної філології й про особливості навчання у виші. Серед іншого, старшокласників запросили брати участь у конкурсі «FreshView» та в інших позааудиторних заходах, які проводяться в університеті та на ФІФ зокрема.

Нагадаємо, що наступні аудіотренінги відбудуться 19 січня (французька мова), 2 лютого (англійська мова) і 16 лютого (німецька мова).

 

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ

з профорієнтаційної роботи

 


Схожі новини