Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет менеджменту завітав відомий музикознавець Рафаель Едеш

На факультет менеджменту завітав відомий музикознавець Рафаель Едеш

На факультет менеджменту завітав відомий музикознавець Рафаель Едеш
17.01.2018 10:11 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту дозвілля зустріч

На факультеті менеджменту стали доброю традицією екскурсії на підприємства міста Запоріжжя, а також зустрічі з відомими бізнесменами, керівниками організацій та функціональних підрозділів, значна частина яких є випускниками факультету.

Навчання менеджменту – це поступовий перехід на новий культурний та комунікативний рівень, що зумовлює потребу в знаннях у різних галузях суспільного життя; усвідомлення вічних культурних цінностей, багатостороннього розвитку і бачення життя під різними кутами.

Так, на запрошення викладачів кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності 16 січня на факультет завітав відомий музикознавець і талановита людина Рафаель Едеш, який розповів студентам про творчість геніального композитора Людвіга ван Бетховена. Завдяки емоційній розповіді лектора студенти відчули силу духа музиканта, який, втративши слух, знайшову собі сили радіти життюта натхнення творити безсмертні симфонії.

Наприкінці лекції музикознавець відповів на питання студентів, які стосувалися не тільки творчості Людвіга ван Бетховена, але й сучасної музики, та запросив студентів і викладачів ЗНУ на свою лекцію-концерт «Радість життя» про творчість Іоганна Штрауса, яка відбудеться у суботу 20 січня у концертному залі ім. І.М. Глінки.

 

Факультет менеджменту

 

 

 

Схожі новини