Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ йде набір на курс загальної англійської мови

У  Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ йде набір на курс загальної англійської мови
17.01.2018 15:48 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов освітній процес

Незабаром у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов стартує курс загальної англійської мови для студентів та всіх бажаючих покращити свій рівень володіння іноземними мовами.

Центр працює вже не перший рік і за цей час навчання тут пройшли велика кількість студентів та слухачів. Крім того, курси центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо  довго не було розмовної практики.

Перед початком занять слухачі проходять тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня (від А1 і до С1). Заняття проходять 2 рази на тиждень по 2 пари у вечірній час з 18.00 до 20.40. Слухачі під час навчання  працюють над повторенням граматики та лексики в обсягах, визначених програмою, а також працюють із текстами та займаються аудіюванням, розмовною практикою англійської мови.  Всього такий  курс складає 120 академічних годин (приблизно 3,5 місяці) або 80 годин (приблизно 2,5 місяці). Заняття у групах розпочинаються в кінці січня - на початку лютого.

В.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від мотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань.

Зауважимо, що після завершення курсу загальної англійської мови слухачі отримають відповідний сертифікат ЗНУ і можуть далі опановувати мову на інших рівнях.

Також відзначимо, що у Центрі покращити рівень іноземної мови та підготуватися до фахового вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування зможуть ті, хто бажає продовжити навчання в магістратурі. Крім того, тепер знання іноземної необхідне не лише для вступу до магістратури, але й на бакалаврат для деяких спеціальностей, наприклад, на спеціальності гуманітарного спрямування.

Також наголошуємо,  що  продовжується набір в групи із вивчення польської, іспанської, турецької мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов  та групи із вивчення німецької і французької мови на базі Французького лінгвістичного центру та   Центру німецької мови, партнера Гете-інституту.

Тож, всі бажаючі, хто хоче підтягнути рівень знання іноземної мови можуть звернутись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 0662905621

Курси інтенсивного вивчення іноземних мов