Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач біологічного факультету Олена Бойка увійшла до складу редакційної комісії міжнародного наукового журналу

18.01.2018 10:52 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність міжнародна діляльність

Викладачі біологічного факультету прагнуть постійно підвищувати сій професійний рівень, брати участь у важливих наукових проектах міжнародного рівня. Їх внесок у розвиток природничих наук високо цінується іноземними колегами.

Так, нещодавно стало відомо про чергове досягнення науковця факультету: заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка отримала сертифікат міжнародного зразка, що засвідчує її входження до редакційної колегії відомого наукового журналу «International Journal of Genetics and Genomics (IJGG)». Цей науковий літопис публікує статті провідних вчених із різних країн, присвячені актуальним на сьогодні питанням генетики. Розміщені в ньому матеріали викликають чималий інтерес серед представників провідних вишів і дозволяють їм бути в курсі останніх новин, пов’язаних, зокрема з дослідженнями геному.

Колектив біологічного факультету вітає Олену Бойку із черговим досягненням на науковій ниві та бажає їй подальшої плідної роботи на благо Запорізькому національному університету!

Біологічний факультет