Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує на екскурсійну подорож

Профспілка ЗНУ запрошує на екскурсійну подорож

Профспілка ЗНУ запрошує на екскурсійну подорож
22.01.2018 08:47 Все Головні новини Університет первинна профспілкова організація дозвілля екскурсія

Первинна профспілкова організація університету запрошує всіх охочих відвідати старовинне місто Львів – національно-культурний та освітньо-науковий осередок, великий промисловий центр і транспортний вузол, що вважається столицею Галичини і центром Західної України. Екскурсійна подорож «Казка стародавнього Львова» відбудеться 29 січня – 3 лютого. Саме зараз формується група з 30 осіб.

Три дні й чотири ночі запоріжани зможуть насолоджуватися зимовим відпочинком: екскурсіями, місцевими краєвидами західної частини України та колоритного міста Львів, його архітектурними пам’ятниками, традиційними українськими стравами тощо. У програму подорожі входять: дві оглядові екскурсії – «Стародавній Львів» та «Австрійський Львів». Подорожуючи старим містом під час пішохідної прогулянки, гості зможуть побачити площу «Старий Ринок», Порохову вежу, знаменитий комплекс Успенської церкви, Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, Латинську катедру (Латинський кафедральний собор, Митрополича базиліка Внебовзяття Пресвятої Діви Марії), відвідати улюблений туристами ринок сувенірів «Вернісаж», який знаходиться у центрі міста, тощо. Знайомство з архітектурними та культурними пам’ятниками австрійського періоду пов’язано з більш сучасними академічними та культурними об’єктами: цікавими та захопливими будуть подорож центральною вулицею Львова – проспектом Свободи – найкрасивішою і найпрестижнішою у місті, яка є епіцентром його ділового та культурного життя, огляд Львівського національного університету ім. Івана Франка та Університету «Львівська Політехніка», а також бароково-рококового монументального архітектурного ансамблю (1744–1762) «Собор святого Юра»). Усі охочі зможуть також відвідати місцеві музеї за власним вибором та інші культурно-розважальні заклади, у тому числі замовити додаткову екскурсію до одного з місцевих гірськолижних курортів (за окрему оплату). 

Вартість екскурсійної подорожі складає для студентів, які є членами університетської профспілки, 1900 грн; для викладачів та співробітників – членів ППО ЗНУ – є трохи більшою (з урахуванням вартості проїзду). Для студентів, які не входять до складу профспілки освітян, – 2400 грн, для всіх інших охочих відвідати Львів – 2500 грн.

У вартість путівки входить проїзд екскурсійним автобусом, проживання та харчування (3 сніданки, 4 обіди), екскурсійне обслуговування, страховка.

За замовленням путівок та докладною інформацією звертайтеся до первинної профспілкової організації ЗНУ: навчальний корпус № 4, ауд. 209, тел.. 228-75-27, (067)81-08-248.

 

Схожі новини