Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели низку заходів із патріотичного виховання молоді

На біологічному факультеті провели низку заходів із патріотичного виховання молоді

На біологічному факультеті провели низку заходів із патріотичного виховання молоді
22.01.2018 08:51 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет патріотичне виховання зустріч виставка

Викладачі та студенти біологічного факультету ЗНУ до Дня Соборності України підготували низку заходів патріотичного спрямування. Вони прагли нагадати представникам вишу не лише про славні сторінки вітчизняної історії але й про тих героїв, які поруч із нами, які щодня ризикують своїм життям заради збереження територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

Студенти-активісти факультету виступили з ініціативою організувати фотовиставку «Герої поруч», присвячену подвигам українських воїнів, а також тому, що зараз відбувається у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Ця ініціатива отримала цілковите схвалення керівництва й викладачів факультету. уподовж місяця на третьому поверсі навчального корпусу № 3 всі охочі зможуть ознайомитися з тематичною експозицією.

Крім того, для студентів 2 курсу спеціальності «Садово-паркове господарство» доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Світлана Яковлєва-Носарь провела кураторську годину. Під час щирої розмови йшлося про історію здобуття й становлення незалежності нашої держави, про трагічні сторінки новітньої історії України та про щоденний героїзм учасників Революції Гідності та українських воїнів, які боронять Батьківщину від російської агресії.

Також на факультеті днями організували зустрів студентів 1-4 курсів зі студентом 5 курсу заочного відділення біологічного факультету Дмитром Йоржем. Після завершення строкової служби Дмитро залишився на контракті і зараз перебуває у зоні проведення антитерористичної операції у складі артилерійської бригади.  На зустрічі воїна з молоддю біофаку також були присутні декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, заступник декана з виховної роботи, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Вікторія Яранцева й доцент цієї кафедри Світлана Яковлєва-Носова.

Людмила Омельянчик на початку зустрічі привітала Дмитра у стінах рідного для нього університету. Вона подякувала гостю, що він не забуває свій факультет та побажала йому перемоги й успіхів у всіх його починаннях. Присутні на заході зустріли ці побажання оплесками. Студенти подякували солдату за те, що він знайшов час завітати до них, а головне, за його мужність і прагнення захищати свою Батьківщину.

Дмитро, своєю чергою, подякував присутнім на заході за підтримку і прагнення дізнатися про життя українських воїнів у зоні АТО. Він зазначив, що усім представникам Військових Сил України дуже важливо знати, що їх цінують і підтримують громадяни їхньої держави.

Наприкінці зустрічі її учасники висловили сподівання незабаром, після перемоги, зустрітися з Дмитром Йоржем знову.

У планах керівництва й викладачів біологічного факультету – й надалі проводити активну роботу з патріотичного виховання молоді.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини