Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту відбулася підсумкова конференція з виробничої практики

22.01.2018 08:53 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту освітній процес виробнича практика звіт

Дев’ятнадцятого січня студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» факультету менеджменту ЗНУ звітувались на підсумковій конференції з виробничої практики.

На заході були присутні: завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, професор Дамір Бікулов, директор Українсько-іспанського ТОВ «Урожай» Олексій Пучков, керівники практики від кафедри, доценти Олександр Олійник, Світлана Маркова й Катерина Сухарева. Вони привітали всіх учасників конференції та зазначили, що виробнича  практика є обов’язковою та корисноючастиною процесу підготовки майбутніх кваліфікованих менеджерів ЗЕД.

Студенти проходили виробничу практику на таких підприємствах: ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Мотор Січ», Запорізька Торгово-промислова палата, Українсько-іспанське ТОВ «Урожай», «Приват Банк», ПАО «Карлсберг Україна» та інші.

Виробнича практика надала м можливість вивчити та проаналізувати зовнішньоекономічну діяльність підприємства – бази практики, набути практичні навички діяльності окремих службових осіб – менеджерів підприємства.

Студенти успішно виконали всі завдання виробничої практики, які полягали в опануванні ними системи умінь та набутті навичок щодо вирішення типових завдань відповідно до посад, які може обіймати випускник вищого навчального закладу – бакалавр із менеджменту, основним призначенням якого є управлінська діяльність в організаціях.

Майбутні успішні менеджери  представили звіти з виробничої практики змістом яких є загальна характеристика підприємства, основними напрямками його діяльності, організацією та особливостями зовнішньоекономічної діяльності підприємства, здійснення оцінки фінансово-економічних результатів роботи підприємства в цілому та ефективності його зовнішньоекономічної діяльності зокрема.

Наприкінці заходу професор Дамір Бікулов і директор Українсько-іспанського ТОВ «Урожай» Олексій Пучков відзначили високий рівень зацікавленості студентів і якість виконаних звітів з виробничої практики.

Факультет менеджменту