Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент ФІФ Олена Тупахіна провела лекцію для старшокласників Балабінського навчально-виховного комплексу «Престиж»

Доцент ФІФ Олена Тупахіна провела лекцію для старшокласників Балабінського навчально-виховного комплексу «Престиж»

Доцент ФІФ Олена Тупахіна провела лекцію для старшокласників Балабінського навчально-виховного комплексу «Престиж»
22.01.2018 12:59 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами лекція

На факультеті іноземної філології триває низка профорієнтаційних заходів. У рамках співпраці зі школами нещодавно викладач ФІФ завітала до Балабінського навчально-виховного комплексу«Престиж». 18 січня старшокласники цього навчального закладу прослухали лекцію доцента кафедри німецької філології Олени Тупахіної «Образ вченого у світовій літературі: від Фауста до доктора Зло».

Учні 10-11 класів виявили неабиякий інтерес до запропонованої теми: ділилися думками щодо постаті вченого в сучасній масовій культурі, ставили цікаві й гострі запитання. Бурхлива дискусія виникла, зокрема, навколо природи геніальності та рис характеру, необхідних для успішної наукової діяльності. З ентузіазмом обговорювали слухачі і прочитані книжки. Серед їхніх улюблених героїв – персонажі відомих письменників Мері Шеллі, Артура Конан Дойля, Роберта Стівенсона та Жуля Верна.

У дружній та творчій атмосфері дві академічні години пролетіли як єдина мить. Результатами групової роботи учнів стали намальовані ними яскраві маршрути уявної подорожі крізь віки – від титана Прометея до героїв науково-фантастичних романів Герберта Веллса. І хоча ніхто з майбутніх випускників поки що не уявляє себе у ролі «справжнього» вченого, ні в кого немає сумнівів, що зробити перші кроки в науці їм допоможуть викладачі Запорізького національного університету.

 

Факультет іноземної філології

 

 

 


 

Схожі новини