Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-ЗНУ» продовжує здобувати перемоги у жіночій Суперлізі

«Орбіта-ЗНУ» продовжує здобувати перемоги у жіночій Суперлізі

23.01.2018 10:16 Все Головні новини Волейбол Орбіта-ЗНУ

Нещодавно в рамках 9 туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги запорізька команда «Орбіта-ЗНУ» приймала вдома дебютанта цього сезону Суперліги – команду «Фаворит».

Команда «Орбіта», яку тренують Володимир Бузаєв та Ірина Комісарова, здобули у цій грі дві швидкі перемоги — 3:0 (25:9, 25:8, 25:12) и 3:0 (25:8, 25:5, 25:13). Крім того, у матчі з аутсайдером команда використала шанс покращити свою позицію і витіснила з четвертого місця турнірної таблиці вінницьку команду «Білозгар».Таким чином, здобувши у дев’яти турах 25 очок команда «Орбіта-ЗНУ» знову посіла четверте місце, випередивши команду «Білозгар-Медуніверситет» на 2 очки.

Відзначимо, що запорізька команда 28 і 29 січня буде змагатись за вихід  у фінал Кубку України  з найбільш титулованою командою України – южненським «Хіміком». Ігри відбудуться у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ у суботу о 18.00 і в неділю – в 11.00.

Нагадаємо, що двоє волейболісток команди «Орбіта – ЗНУ» Вікторія Лохманчук і Вікторія Ніколайчук увійшли до збірної України, яка з 11 по 13 січня у Черкасах вдало виступила у матчах кваліфікаційного раунду ЧЄ-2018 серед збірних дівчат U-19, перемігши команду Швеції, Кіпру та Ісландії. У всіх трьох матчах перемога була за господарями майданчику. Всього одну партію команда програла швейцаркам – 3:1, у інших суперниць команда виграла 3:0. Тож українська збірна вийшла у другий раунд відбору до чемпіонату Європи 2018 року. Команда повинна була зіграти у групі з  командами Росії, Фінляндії та Словенії. Але за рішенням керівництва Європейської конфедерації волейболу в цій групі зіграють білоруські спортсменки.  А українські волейболістки поїдуть до Румунії, де з 26 по 28 квітня будуть змагатись з румунськими, французькими і бельгійськими спортсменками. Переможець цих змагань вийде у фінал чемпіонату Європи, який відбудеться у вересні в Албанії.