Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели учнівську обласну олімпіаду з хімії

На біологічному факультеті провели учнівську обласну олімпіаду з хімії

На біологічному факультеті провели учнівську обласну олімпіаду з хімії
23.01.2018 12:09 Все Головні новини Факультети Біологічний

20 січня 2018 р. на базі Запорізького козацького ліцею відбувся III тур Запорізької обласної олімпіади з хімії для школярів Запорізького регіону.

Запорізький регіон щорічно достойно представлений учнями-майбутніми хіміками. Так, у 2017 році учні наших шкіл завдяки якісній підготовці отримали значну кількість перемог.

За результатами Всеукраїнської олімпіади з хімії учнями нашого регіону отримано 7 призових місць:

1)     Авраменко М. М. (ліцей №99) – І місце;

2)     Савченко В. С. («Логос») – ІІ місце;

3)     Чикало О. Ю. («Логос») – ІІ місце;

4)     Гугнін В. С. (ліцей №99) – І місце;

5)     Зайченко М. О. (ліцей №99) – ІІ місце;

6)     Маліков А. П. («Логос») – ІІ місце;

7)     Старосек Ю. О. (ліцей №99) – ІІІ місце.

Учень ліцею №99 Авраменко М. М. також достойно представив нашу область та Україну, зайнявши ІІ місце (срібна медаль) на Міжнародній олімпіаді з хімії у Таїланді.

Ще на одній Міжнародній олімпіаді наші учні показали достойний результат та підтвердили своє звання найкращих – на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді по хімії (Казахстан) учень ліцею №99 Авраменко М. М. отримав «золото», а Савченко В. С. (ліцей «Логос») – «бронзу».

Щорічно викладачі біологічного факультету, кафедри хімії ЗНУ активно беруть участь у підготовці та консультуванні учнів до олімпіад, проведенні самого заходу.

Цього року декан біологічного факультету ЗНУ, д.фарм.н., професор Л.О.Омельянчик, завідувач кафедри хімії ЗНУ, д.б.н., професор О.А. Бражко, доцент, к.фарм.н. Т.В.Панасенко; доцент, к.пед.н. В.В.Перетятько, доцент, к.х.н. О.В. Луганська, доцент, к.б.н. М. П. Завгородній прийняли активну участь у проведенні III туру Запорізької обласної олімпіади з хімії для школярів – ввійшли до складу журі.

Декан біологічного факультету ЗНУ д.фарм.н., професор Л.О.Омельянчик виступила перед учасниками олімпіади з інформацією щодо вступу до біологічного факультету та можливостей майбутнього працевлаштування випускників.

Також під час написання контрольних робіт професор Омельянчик Л. О. провела методичний семінар з вчителями хімії з обговоренням основних хімічних та освітніх проблем, які постали перед ними під час реформування освіти та надала можливі поради та пропозиції до їх подолання.

Таким чином, тільки спільна робота вчителів шкіл та професорсько-викладацького складу вищої школи приносить вагомі здобутки та результати в підготовці обдарованої молоді.